Άννα Φόνσου: «Με είχαν πάρει τηλέφωνο και μου είχαν πει ότι ο Γιώργος Μαρίνος ζητιάνευε για λίγο γάλα»

09:04 - 24/09/2022

Πρεμιέρα έκανε το βράδυ της Παρασκευής 23/9 η εκπομπή  “Αυτός και ο άλλος” και πρώτη καλεσμένη To άρθρο Άννα Φόνσου: «Με είχαν πάρει τηλέφωνο και μου είχαν πει ότι ο Γιώργος Μαρίνος ζητιάνευε για λίγο γάλα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Φόνσου για Γιώργο Μαρίνο: «Με είχαν πάρει τηλέφωνο και μου είπαν ότι ζητιανεύει γάλα»

«Πήγαμε κατευθείαν στην εντατική. Είχε πάθει έμφραγμα» αποκάλυψε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Άννα Φόνσου για Γιώργο Μαρίνο: «Με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι ζητιανεύει γάλα»

Μία άγνωστη ιστορία για τον Γιώργο Μαρίνο αποκάλυψε η Άννα Φόνσου στην εκπομπή “Αυτός και ο άλλος” στην ΕΡΤ.  Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για το Σπίτι του Ηθοποιού και την περίοδο που φιλοξένησε τον Γιώργο Μαρίνο όταν και τον γνώρισε, ουσιαστικά, για πρώτη φορά. Η Άννα Φόνσου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «τον Γιώργο Μαρίνο τον θαύμαζα ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Φόνσου για Γιώργο Μαρίνο: «Με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι ζητιανεύει γάλα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Άννα Φόνσου: «Με είχαν πάρει τηλέφωνο και μου είχαν πει ότι ο Γιώργος Μαρίνος ζητιάνευε για λίγο γάλα»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Αυτός και ο άλλος» ήταν η Άννα Φόνσου η οποία μίλησε μέσα σε άλλα για το «Σπίτι του ηθοποιού» αλλά και την άγνωστη περιπέτεια υγείας του Γιώργου Μαρίνου την περίοδο που χρειάστηκε να τον φιλοξενήσει.Καλεσμένη στην εκπομπή «Αυτός και ο άλλος» ήταν η Άννα Φόνσου η οποία μίλησε μέσα σε άλλα για το «Σπίτι του ηθοποιού» αλλά και την άγνωστη περιπέτεια υγείας του Γιώργου Μαρίνου την περίοδο που χρειάστηκε να τον φιλοξενήσει.Πιο συγκεκριμένα, η Άννα Φόνσου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «τον Γιώργο Μαρίνο τον θαύμαζα πολύ αλλά δεν τον ήξερα. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άννα Φόνσου: «Με είχαν πάρει τηλέφωνο και μου είχαν πει ότι ο Γιώργος Μαρίνος ζητιάνευε για λίγο γάλα»!

Πρεμιέρα έκανε το βράδυ της Παρασκευής 23/9 η εκπομπή “Αυτός και ο άλλος” και πρώτη καλεσμένη της φετινής σεζόν ήταν η Άννα Φόνσου. Η ηθοποιός μίλησε για το “Σπίτι του ηθοποιού” αλλά και την άγνωστη περιπέτεια υγείας του Γιώργου Μαρίνου και την περίοδο που χρειάστηκε να τον φιλοξενήσει. Πιο συγκεκριμένα, η Άννα Φόνσου σημείωσε χαρακτηριστικά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Άννα Φόνσου: «Με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι ο Γιώργος Μαρίνος ζητιανεύει για λίγο γάλα»

Πρεμιέρα έκανε το βράδυ της Παρασκευής 23/9 η εκπομπή “Αυτός και ο άλλος” και πρώτη καλεσμένη της φετινής σεζόν ήταν η Άννα Φόνσου. Η ηθοποιός μίλησε για το “Σπίτι του ηθοποιού” αλλά και την άγνωστη περιπέτεια υγείας του Γιώργου Μαρίνου και την περίοδο που χρειάστηκε να τον φιλοξενήσει. Πιο συγκεκριμένα, η Άννα Φόνσου σημείωσε χαρακτηριστικά […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»