Κλέλια Πανταζή – Λευτέρης Τσάκαλος: Το TLIFE στη βάφτιση του γιου τους – Φωτογραφίες

17:56 - 25/09/2022

Τον μικρότερο γιο τους βαφτίζουν αυτή την ώρα η Κλέλια Πανταζή και ο Λευτέρης Τσάκαλος στον To άρθρο Κλέλια Πανταζή – Λευτέρης Τσάκαλος: Το TLIFE στη βάφτιση του γιου τους – Φωτογραφίες δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κλέλια Πανταζή – Λευτέρης Τσάκαλος: Βάφτισαν τον γιο τους! Ο απίθανος στολισμός και οι καλεσμένοι

Τον γιο τους βάφτισαν σήμερα, Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου, η Κλέλια Πανταζή και ο σύζυγός της, Λευτέρης Τσάκαλος.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Κλέλια Πανταζή – Λευτέρης Τσάκαλος: Βάφτισαν τον γιο τους! Ο απίθανος στολισμός και οι καλεσμένοι

Τον γιο τους βάφτισαν σήμερα, Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου, η Κλέλια…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Κλέλια Πανταζή – Λευτέρης Τσάκαλος: Οι πρώτες φωτογραφίες από τη βάφτιση του γιου τους

Η Ολυμπιονίκης της ρυθμικής γυμναστικής Κλέλια Πανταζή μαζί με τον σύζυγό της Λευτέρη Τσάκαλο βάφτισαν τον γιο τους στον Ιερό Ναό του Αγίου Νικολάου στην Ανάβυσσο το απόγευμα του Σαββάτου. Αντίστροφα μετρούν για τη βάφτιση του μικρού τους γιου η Κλέλια Πανταζή και ο σύζυγός της, Λευτέρης Τσάκαλος. Ο μικρός που ήρθε στη ζωή του […] The post Κλέλια Πανταζή – Λευτέρης Τσάκαλος: Οι πρώτες φωτογραφίες από τη βάφτιση του γιου τους appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»