Ιορδάνης Χασαπόπουλος: «Η Ανθή με έχει βοηθήσει σε μια πολύ δύσκολη στιγμή της ζωής μου»

15:52 - 26/09/2022

Ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος και η Ανθή Βούλγαρη μίλησαν στην «Ελένη» για τη φιλία που έχει δημιουργηθεί μεταξύ τους εκτός πλατό, […] The post Ιορδάνης Χασαπόπουλος: «Η Ανθή με έχει βοηθήσει σε μια πολύ δύσκολη στιγμή της ζωής μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιορδάνης Χασαπόπουλος: Η Ανθή Βούλγαρη με βοήθησε σε μία δύσκολη στιγμή της ζωής μου

“Από εκεί νομίζω ότι δεθήκαμε” εξομολογήθηκε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος. Ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος κι η Ανθή Βούλγαρη μίλησαν στην εκπομπή “Ελένη” για την τηλεοπτική τους χημεία αλλά και τη φιλία τους πέρα από το πλατό. Ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος μίλησε για την φιλική σχέση που έχει αναπτύξει με την Ανθή Βούλγαρη με αφορμή την επαγγελματική τους συνεργασίας: ... Περισσότερα To άρθρο Ιορδάνης Χασαπόπουλος: Η Ανθή Βούλγαρη με βοήθησε σε μία δύσκολη στιγμή της ζωής μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ιορδάνης Χασαπόπουλος: «Η Ανθή με έχει βοηθήσει σε μια πολύ δύσκολη στιγμή της ζωής μου»

Στην «Ελένη» μίλησαν ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος και η Ανθή Βούλγαρη για τη φιλία που έχει δημιουργηθεί μεταξύ τους εκτός πλατό, τη δύσκολη τηλεοπτική στιγμή που έζησαν στο παρελθόν και την επιτυχία της εκπομπής τους. Στην «Ελένη» μίλησαν ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος και η Ανθή Βούλγαρη για τη φιλία που έχει δημιουργηθεί μεταξύ τους εκτός πλατό, τη δύσκολη τηλεοπτική στιγμή που έζησαν στο παρελθόν και την επιτυχία της εκπομπής τους. Ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος μίλησε για την φιλική σχέση που έχει αναπτύξει με την Ανθή Βούλγαρη με αφορμή την επαγγελματική τους συνεργασίας: […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιορδάνης Χασαπόπουλος: "Η Ανθή με έχει βοηθήσει σε μια πολύ δύσκολη στιγμή της ζωής μου"

Όσα εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»