«Κάθε μέρα και λίγο πιο δυνατή»: Το νέο σuγκλoνιστικό μήνυμα της Ρεγγίνας Μακέδου για την κατάσταση της υγείας της

15:38 - 27/09/2022

«Κάθε μέρα και λίγο πιο δυνατή»: Το νέο σuγκλoνιστικό μήνυμα της Ρεγγίνας Μακέδου για την κατάσταση της υγείας της Εδώ και αρκετό καιρό, η Ρεγγίνα Μακέδου δίνει μάχη ενάντια στη λευχαιμία. Η ίδια μετά την μεταμόσχευση που έκανε ήρθε αντιμέτωπη με κάποιες επιπλοκές οι οποίες επιβάρυναν ακόμα περισσότερο την κατάστασή της με αποτέλεσμα ο οργανισμός […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ακόμα και το ΔΝΤ έκανε συστάσεις στη Βρετανία για την κατάσταση της οικονομίας της

Με μια ασυνήθιστη ανακοίνωση-παρέμβαση στη δημοσιονομική πολιτική μιας από τις μεγαλύτερες οικονομίες του κόσμου, το ΔΝΤ τάχθηκε κατά των μεγάλων και οριζόντιων μειώσεων φόρων που προωθεί η κυβέρνηση της Λιζ Τρας. Προηγήθηκε το αρνητικό ρεκόρ της στερίνας και η εκτόξευση του κόστους δανεισμού μέσω 5ετών ομολόγων πάνω από αυτό της Ιταλίας και της Ελλάδας The post Ακόμα και το ΔΝΤ έκανε συστάσεις στη Βρετανία για την κατάσταση της οικονομίας της appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή