Συγκινεί η Άσπα για τον αδελφό της, Mad Clip: «Νιώθω μια δύναμη επάνω μου»

18:06 - 28/09/2022

Από την Θεσσαλονίκη μίλησε η Άσπα στον Τάσο Ριζόπουλο και το μικρόφωνο της Music Events live by Cosmoradio. Μέσα σε […] The post Συγκινεί η Άσπα για τον αδελφό της, Mad Clip: «Νιώθω μια δύναμη επάνω μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άσπα: Συγκινεί η εξομολόγηση για τον αδερφό της – «Toν Mad Clip τον έχω πάντα μέσα μου»

Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις της

Διαβάστε το στο in.gr

Άσπα: Συγκινεί η εξομολόγηση για τον αδελφό της – «Toν Mad Clip τον έχω πάντα μέσα μου»

Η Άσπα είναι μια ανερχόμενη τραγουδίστρια που κάνει τη δική της καριέρα στον χώρο του τραγουδιού. Το πρώτο της single με τίτλο «Στάχτη» σημειώνει τεράστια...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άσπα: Συγκινεί για τον αδελφό της, Mad Clip – «Νιώθω μια δύναμη επάνω μου»

Η αδελφή του Mad Clip, Άσπα, μίλησε από τη Θεσσαλονίκη στον Τάσο Ριζόπουλο και το μικρόφωνο της Music Events live by Cosmoradio. Η αδελφή του Mad Clip, Άσπα, μίλησε από τη Θεσσαλονίκη στον Τάσο Ριζόπουλο και το μικρόφωνο της Music Events live by Cosmoradio. Μέσα σε όλα, μάλιστα, η νεαρή τραγουδίστρια αναφέρθηκε τόσο στην πρόταση που δέχθηκε μα αρνήθηκε από το J2US καθώς και την δύναμη που ννιώθει από τον αδελφό της, ο οποίος και έφυγε τόσο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άσπα: Η συγκινητική εξομολόγηση για τον Mad Clip – «Νιώθω μια δύναμη επάνω μου»

Η Άσπα έχει ξεκινήσει τη δική της καριέρα στον χώρο του τραγουδιού. Η νεαρή τραγουδίστρια και To άρθρο Άσπα: Η συγκινητική εξομολόγηση για τον Mad Clip – «Νιώθω μια δύναμη επάνω μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Mad Clip: Συγκλονίζει η Άσπα για τον αδελφό της – «Νιώθω μια δύναμη επάνω μου»

«Τον κουβαλάω σε ό,τι κάνω. Τον έχω πάντα μέσα μου», εξομολογήθηκε η τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»