Η συγκινητική ατάκα του Αντωνίου για τα εγκαίνια του γηπέδου της ΑΕΚ

11:08 - 29/09/2022

Η συγκινητική ατάκα του Αντωνίου για τα εγκαίνια του γηπέδου της ΑΕΚ 29/09/2022 Περήφανος και συγκινημένος που θα παρουσιάσει (μαζί με τη Ναταλία Δραγούμη) τα εγκαίνια της «Opap Arena» δήλωσε ο Αντώνης Αντωνίου. Μιλώντας σε αθλητική εφημερίδα, ο γνωστός για την αγάπη του στην ΑΕΚ ηθοποιός περιέγραψε με χαρακτηριστικό τρόπο τα συναισθήματά του: «Μόνο τα κλάματα δεν έβαλα όταν μου το είπαν. Μου έστειλαν αρχικά μήνυμα από το γραφείο του Δημήτρη Μελισσανίδη και εν συνεχεία μίλησα με τον ίδιο. Με ρώτησε αν θέλω, του απάντησα "ναι" με τεράστια χαρά. Είναι μεγάλη τιμή για μένα. Θεωρώ ότι αν ζούσε ο Κώστας Βουτσάς, θα ήταν αυτός στην παρουσίαση. Και τούτο κάνει 

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η συγκινητική ανάρτηση του πατέρα Βησσαρίωνα για τα 20 χρόνια έγγαμου βίου του (ΦΩΤΟ)

"Σήμερα που είναι η επέτειος του γάμου μας με την πρεσβυτέρα δόθηκε επιτέλους στον εισαγγελέα ο φάκελος με την υπόθεση της Γωγώς μας, που την χάσαμε έτσι ξαφνικά" Ρεπορτάζ: Στρατής Λημνιός Με μια ιδιαίτερη ανάρτηση του σήμερα ο πατέρας Βησσαρίωνας τιμά τα είκοσι χρόνια κοινής πορείας με τη σύντροφο της ζωής του και μητέρα των παιδιών του πρεσβυτέρα Ελεάνα. Μια διαφορετική επέτειος όμως με ένα κομμάτι της ζωής τους να μην είναι μαζί τους. Μετά την τραγική απώλεια της ζωής της θυγατέρας του Γωγώς που πέθανε μετά από ιατρικό λάθος σε επέμβαση τοποθέτησης γαστρικού δακτυλίου το σπιτικό του πατέρα Βησσαρίωνα έχει βυθιστεί στη θλίψη και περιμένει την εκδίκαση της υπόθεσης στα δικαστήρια για τη δικαίω

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»