Η Χριστίνα Τσάφου για το διαζύγιο της: «Ήταν μια ζωή, ξαφνικά βρίσκεσαι σε ένα σπίτι μόνος»

19:08 - 29/09/2022

Την Χριστίνα Τσάφου φιλοξένησε η Μπέττυ Μαγγίρα στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» με αφορμή τη συμμετοχή στη νέα κωμική […] The post Η Χριστίνα Τσάφου για το διαζύγιο της: «Ήταν μια ζωή, ξαφνικά βρίσκεσαι σε ένα σπίτι μόνος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Χριστίνα Τσάφου για το διαζύγιο της: «Ξαφνικά βρίσκεσαι σε ένα σπίτι μόνος, το παιδί μας πληγώθηκε πολύ»

Η Μπέττυ Μαγγίρα φιλοξένησε την Χριστίνα Τσάφου στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» με αφορμή τη συμμετοχή στη νέα κωμική καθημερινή σειρά του OPEN. Μέσα σε όλα, μάλιστα, η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε για το διαζύγιο με τον σύζυγο της και την σχέση που έχει αναπτύξει με τον γιο της.Η Μπέττυ Μαγγίρα φιλοξένησε την Χριστίνα Τσάφου στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» με αφορμή τη συμμετοχή στη νέα κωμική καθημερινή σειρά του OPEN. Μέσα σε όλα, μάλιστα, η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε για το διαζύγιο με τον σύζυγο της και την σχέση που έχει αναπτύξει με τον γιο της.Η Χριστίνα Τσάφου σημείωσε χαρακτηριστικά πως […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος