Τάσος Χαλκιάς: «Θα σταματήσω σε πέντε, έξι χρόνια το αργότερο»

22:50 - 29/09/2022

Ο Τάσος Χαλκιάς παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα και τον δημοσιογράφο Γιάννη Πουλόπουλο στον Alpha. Μέσα σε […] The post Τάσος Χαλκιάς: «Θα σταματήσω σε πέντε, έξι χρόνια το αργότερο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Χαλκιάς: «Θα φύγω από τον χώρο του θεάτρου σε πέντε, έξι χρόνια το αργότερο»

Ο Τάσος Χαλκιάς μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα και τον δημοσιογράφο Γιάννη Πουλόπουλο στον Alpha. Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής ανακοίνωσε το καλλιτεχνικό του τέλος καθώς και την επερχόμενη παρουσία του στη δίκη του συναδέλφου του, Πέτρου Φιλιππίδη.Ο Τάσος Χαλκιάς μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα και τον δημοσιογράφο Γιάννη Πουλόπουλο στον Alpha. Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής ανακοίνωσε το καλλιτεχνικό του τέλος καθώς και την επερχόμενη παρουσία του στη δίκη του συναδέλφου του, Πέτρου Φιλιππίδη.O Τάσος Χαλκιάς σημείωσε χαρακτηριστικά πως «θα φύγω από τον χώρο του θεάτρου σε ένα διάστημα το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»