Η Έλενα Χριστοπούλου απαντά για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και τα κιλά της: «Δεν γελάω εγώ»

10:32 - 30/09/2022

Με αφορμή σχόλια που δέχτηκε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου στα social media για τα κιλά της, μετά την πρεμιέρα του Love […] The post Η Έλενα Χριστοπούλου απαντά για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και τα κιλά της: «Δεν γελάω εγώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Χριστοπούλου: Απαντά στα σχόλια για τα κιλά της Ηλιάνας Παπαγεωργίου

«Δεν γελάω εγώ» τόνισε - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έλενα Χριστοπούλου: Η απάντηση στα αρνητικά σχόλια για τα κιλά της Ηλιάνας Παπαγεωργίου

Την πρεμιέρα του νέου ριάλιτι του ΣΚΑΪ, «Love Island», με παρουσιάστρια την Ηλιάνα Παπαγεωργίου, σχολίασαν το πρωί της Παρασκευής στο «Πρωινό μας» η...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

«Δεν γελάω εγώ»: Η Έλενα Χριστοπούλου απαντά για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και τα κιλά της

Η Έλενα Χριστοπούλου ξέσπασε στον αέρα του Πρωινού μας, με αφορμή σχόλια που δέχτηκε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου στα social media για τα κιλά της, μετά την πρεμιέρα του Love Island. Η Έλενα Χριστοπούλου ξέσπασε στον αέρα του Πρωινού μας, με αφορμή σχόλια που δέχτηκε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου στα social media για τα κιλά της, μετά την πρεμιέρα του Love Island. «Μιλούσαμε με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου χθες με βίντεο κλήση, έτρωγε ένα πολύ ωραίο μπέργκερ με πατάτες, γελούσε με αυτά που της διάβαζα. Δεν γελάω εγώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Χριστοπούλου για τα κιλά της Ηλιάνας Παπαγεωργίου: «Δεν γελάω εγώ, ξέρεις εσύ που ακούς»

Στα κιλά της Ηλιάνας Παπαγεωργίου αναφέρθηκε η Έλενα Χριστοπούλου και στα αρνητικά σχόλια τα οποία δέχεται.Στα κιλά της Ηλιάνας Παπαγεωργίου αναφέρθηκε η Έλενα Χριστοπούλου και στα αρνητικά σχόλια τα οποία δέχεται.«Μιλούσαμε με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου χθες με βίντεο κλήση, έτρωγε ένα πολύ ωραίο μπέργκερ με πατάτες, γελούσε με αυτά που της διάβαζα. Δεν γελάω εγώ όμως», είπε αρχικά η Έλενα Χριστοπούλου και συνέχισε: «Τα σχόλια αυτά είχαν να κάνουν με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλενα Χριστοπούλου: «Δεν γελάω εγώ με τα σχόλια για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου»

«Μιλούσαμε χθες με βίντεο κλήση, έτρωγε ένα πολύ ωραίο μπέργκερ με πατάτες...»

Διαβάστε το στο news.gr

Έλενα Χριστοπούλου απαντάει στα σχόλια που δέχθηκε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου για τα κιλά της – «Δεν γελάω εγώ όμως»

Η Έλενα Χριστοπούλου ξέσπασε στον αέρα της εκπομπής «Πρωινό μας» για τα σχόλια που δέχθηκε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου στα social media για τα κιλά της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»