Άβα Γαλανοπούλου: Τι δηλώνει ο πρώην σύντροφός της μετά το τέλος της δικαστικής τους διαμάχης

11:26 - 30/09/2022

Δηλώσεις διά μέσω του δικηγόρου του έκανε στο πρωινό ο πρώην σύντροφος της Άβας Γαλανοπούλου, μετά To άρθρο Άβα Γαλανοπούλου: Τι δηλώνει ο πρώην σύντροφός της μετά το τέλος της δικαστικής τους διαμάχης δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άβα Γαλανοπούλου: Ο πρώην σύντροφός της λύνει τη σιωπή του – Τι λέει για την δικαστική διαμάχη τους

Ο πρώην σύντροφος της Άβας Γαλανοπούλου έλυσε την σιωπή του και μίλησε για την δικαστική μάχη που είχε με την ηθοποιό.Ο πρώην σύντροφος της Άβας Γαλανοπούλου έλυσε την σιωπή του και μίλησε για την δικαστική μάχη που είχε με την ηθοποιό.Η δικαστική διαμάχη που είχε η Άβα Γαλανοπούλου με τον πρώην σύντροφό της έληξε εξωδικαστικά. Η ηθοποιός ανακάλεσε τη μήνυση που είχε κάνει εις βάρος του -τον είχε καταγγείλει πως είχε καταχραστεί πάνω από 1.200.000 ευρώ. «Με απόλυτο σεβασμό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άβα Γαλανοπούλου: Ο πρώην σύντροφός της λύνει τη σιωπή του

Η δικαστική διαμάχη που είχε η Άβα Γαλανοπούλου με τον πρώην σύντροφό της έληξε εξωδικαστικά. Η ηθοποιός ανακάλεσε τη μήνυση που είχε κάνει εις […] The post Άβα Γαλανοπούλου: Ο πρώην σύντροφός της λύνει τη σιωπή του appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»