Γρηγόρης Γκουντάρας για Γιώργο Τσαλίκη: «Έζησα τον εφιάλτη του τραγουδιστή»

11:52 - 30/09/2022

Με αφορμή την αντίδραση της Μαρίας Μπακοδήμου σε ερώτηση για τον Φώτη Σεργουλόπουλο, ο Γρηγόρης Γκουντάρας θυμήθηκε που πέρυσι οι […] The post Γρηγόρης Γκουντάρας για Γιώργο Τσαλίκη: «Έζησα τον εφιάλτη του τραγουδιστή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Γκουντάρας για Γιώργο Τσαλίκη: «Έζησα τον εφιάλτη του τραγουδιστή πέρυσι»

Ο Γρηγόρης Γκουντάρας θυμήθηκε ότι πέρυσι οι δημοσιογράφοι τον ρωτούσαν συνεχώς για το θέμα που είχε προκύψει με τον Γιώργο Τσαλίκη για το Big Brother, με αφορμή την αντίδραση της Μαρίας Μπακοδήμου σε ερώτηση για τον Φώτη Σεργιουλόπουλο.Ο Γρηγόρης Γκουντάρας θυμήθηκε ότι πέρυσι οι δημοσιογράφοι τον ρωτούσαν συνεχώς για το θέμα που είχε προκύψει με τον Γιώργο Τσαλίκη για το Big Brother, με αφορμή την αντίδραση της Μαρίας Μπακοδήμου σε ερώτηση για τον Φώτη Σεργιουλόπουλο.«Παιδιά αυτό είναι το παιχνίδι. Εγώ έζησα τον εφιάλτη του τραγουδιστή πέρυσι. Βγαίναμε κι ήταν τέσσερις κάμερες απ’ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση