Κατερίνα Καινούργιου για Γιώργο Καπουτζίδη: «Έχει πάει σε άλλες εκπομπές που οι παρουσιαστές έλεγαν τα χειρότερα»

12:24 - 30/09/2022

Την ενόχλησή της έδειξε η Κατερίνα Καινούργιου για το γεγονός πως ο Γιώργος Καπουτζίδης δεν θέλησε να απαντήσει κάτι για […] The post Κατερίνα Καινούργιου για Γιώργο Καπουτζίδη: «Έχει πάει σε άλλες εκπομπές που οι παρουσιαστές έλεγαν τα χειρότερα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καινούργιου για Καπουτζίδη: "Έχει πάει σε άλλες εκπομπές που οι παρουσιαστές έλεγαν τα χειρότερα"

"Δεν ήταν κακό να έλεγε παιδιά, θα το συζητήσουμε σε λίγο καιρό, ισχύει, κάτι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κατερίνα Καινούργιου για Γιώργο Καπουτζίδη: Τον αγαπώ πολύ αλλά αυτό δεν μου άρεσε»

Tη δυσαρέσκειά της έδιξε η Κατερίνα Καινούργιου για το γεγονός πως ο Γιώργος Καπουτζίδης δεν θέλησε να απαντήσει σε ρεπόρτερ της εκπομπής «Super Κατερίνα». Ο παρουσιαστής, συγγραφέας και ηθοποιός δεν θέλησε να επιβεβαιώσει το ρεπορτάζ που τον θέλει να μην είναι ένας από τους σχολιαστές της επόμενης Eurovision. «Δύο λεπτά. Νομίζω ότι είμαι από τις μεγαλύτερες φαν […] The post Κατερίνα Καινούργιου για Γιώργο Καπουτζίδη: Τον αγαπώ πολύ αλλά αυτό δεν μου άρεσε» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»