Γιάννης Ξανθούλης: «Ο Γιώργος Μαρίνος δεν υπήρξε ποτέ φίλος μου, δεν ήθελα να τον ξέρω»

16:28 - 01/10/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Γιάννης Ξανθούλης στην κάμερα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» και τον δημοσιογράφο Κυριάκο […] The post Γιάννης Ξανθούλης: «Ο Γιώργος Μαρίνος δεν υπήρξε ποτέ φίλος μου, δεν ήθελα να τον ξέρω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Ξανθούλης: Ο Γιώργος Μαρίνος δεν υπήρξε ποτέ φίλος μου, ήταν περίεργος άνθρωπος

“Όλοι τον ψάχνουν και αυτός, νομίζω, ακόμα θα ψάχνει τον εαυτό του” είπε ο Γιάννης Ξανθούλης. Ο Γιάννης Ξανθούλης μίλησε στο Καλύτερα Δε Γίνεται και στον Κυριάκο Θεοδοσίου για τις συνεργασίες του με την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τον Γιώργο Μαρίνο. Πιο συγκεκριμένα, ο Γιάννης Ξανθούλης σημείωσε χαρακτηριστικά πως » κάποια στιγμή συνεργαζόμασταν με τον Γιώργο ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Ξανθούλης: Ο Γιώργος Μαρίνος δεν υπήρξε ποτέ φίλος μου, ήταν περίεργος άνθρωπος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Ξανθούλης: Ο Γιώργος Μαρίνος δεν υπήρξε ποτέ φίλος μου, ήταν περίεργος άνθρωπος

“Όλοι τον ψάχνουν και αυτός, νομίζω, ακόμα θα ψάχνει τον εαυτό του” είπε ο Γιάννης Ξανθούλης.

Διαβάστε το στο thebest.gr

«Ο Γιώργος Μαρίνος δεν υπήρξε ποτέ φίλος μου, ήταν περίεργος άνθρωπος και δεν ήθελα να τον ξέρω»

Στην κάμερα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» και τον δημοσιογράφο Κυριάκο Θεοδοσίο, μίλησε ο Γιάννης Ξανθούλης και αναφέρθηκε στη συνεργασία που είχε με τον Γιώργο Μαρίνο και την Αλίκη Βουγιουκλάκη.Στην κάμερα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» και τον δημοσιογράφο Κυριάκο Θεοδοσίο, μίλησε ο Γιάννης Ξανθούλης και αναφέρθηκε στη συνεργασία που είχε με τον Γιώργο Μαρίνο και την Αλίκη Βουγιουκλάκη.Ο Γιάννης Ξανθούλης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «κάποια στιγμή συνεργαζόμασταν με τον Γιώργο Μαρίνο, του έγραφα τα κείμενα. Φίλος μου δεν υπήρξε ποτέ. Τον Μαρίνο δεν τον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Ο Γιώργος Μαρίνος ήταν περίεργος άνθρωπος – Δεν ήθελα να τον ξέρω»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Γιάννης Ξανθούλης στην κάμερα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» και τον δημοσιογράφο Κυριάκο Θεοδοσίου το απόγευμα του Σαββάτου στον Alpha. Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής συγγραφέας αναφέρθηκε στη συνεργασία που είχε με τον Γιώργο Μαρίνο και την Αλίκη Βουγιουκλάκη. Πιο συγκεκριμένα, ο Γιάννης Ξανθούλης σημείωσε χαρακτηριστικά πως […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»