Λαμπροπούλου: Δεν πέρασα καλά στο DWTS – Τι είπε για την κόντρα με τον χορευτή Στέφανο Δημουλά

16:18 - 03/10/2022

Δεν πέρασε καλά στο Dancing With the Stars η Μαρίνα Λαμπροπούλου που ήταν στην κριτική επιτροπή του διαγωνισμού χορού. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» αναφέρθηκε στην κόντρα που είχε με τον Στέφανο Δημουλά. «Δεν πέρασα πολύ καλά στο DWTS. Δεν μου αρέσουν οι άνθρωποι που μου κουνάνε το δάχτυλο. Κι επειδή δεν αφήνω ούτε τη μαμά μου να μου κάνει έτσι, βγήκε μια ένταση στην οθόνη. Ας μιλήσουμε για κάτι σοβαρό κι όχι για τέτοια ευτελή θέματα» είπε για την κόντρα της με τον χορευτή. Μιλώντας για την προσωπική της ζωή αναφέρθηκε στις δυσκολίες πέρασε όταν έχασε τον σύντροφό της και πατέρα του γιου της, Ανδρέα. «Έχω κουραστεί ψυχικά με όλα όσα έχω περάσει, αλλά δεν σβήνει το χαμόγε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα