Σοφία Αλιμπέρτη: «Είχα επτά χρόνια κανονική σχέση που δεν τη μάθατε ποτέ»

11:28 - 05/10/2022

Τα τελευταία δέκα χρόνια περίπου, η Σοφία Αλιμπέρτη έχει βρει τον δικό της παράδεισο στην Πάρο. Η ηθοποιός και παρουσιάστρια σπάνια δίνει συνεντεύξεις. Ωστόσο η Φαίη Σκορδά και το «Πρωινό μας» πέρασαν ένα Σαββατοκύριακο μαζί της στην Πάρο. Μην ξεχνάς ότι οριακά η δική μου γενιά δεν είχε την ευκολία με τα social. Βέβαια είχε το άλλο […] The post Σοφία Αλιμπέρτη: «Είχα επτά χρόνια κανονική σχέση που δεν τη μάθατε ποτέ» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Αλιμπέρτη: Είχα σχέση 7 χρόνια και μαθεύτηκε όταν χώρισα

Η Σοφία Αλιμπέρτη υποδέχτηκε τη Φαίη Σκορδά και το «Πρωινό μας» στην Πάρο, και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στις σχέσεις που είχε στο παρελθόν. Η Σοφία Αλιμπέρτη, σε μία σπάνια συνέντευξη, ξενάγησε τη Φαίη Σκορδά στην Πάρο, όπου «αποσύρθηκε» μετά την απόφασή της να αποχωρήσει από την τηλεόραση, ξεκινώντας μια νέα καθημερινότητα στο νησί. «Ήθελα να ... Περισσότερα To άρθρο Σοφία Αλιμπέρτη: Είχα σχέση 7 χρόνια και μαθεύτηκε όταν χώρισα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σοφία Αλιμπέρτη: «Δεν υπάρχει καμία ερωτική επιθυμία πια μετά την εμμηνόπαυση»

Η Σοφία Αλιμπέρτη έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη και μίλησε για όλα.

Διαβάστε το στο in.gr

Σοφία Αλιμπέρτη: Είχα σχέση 7 χρόνια και δεν μαθεύτηκε ποτέ, μόνο όταν τελείωσε

Η Σοφία Αλιμπέρτη παραχώρησε συνέντευξη στη Φαίη Σκορδά και στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» και μίλησε για όλα. Στην σπάνια τηλεοπτική της εμφάνιση, η ηθοποιός και παρουσιάστρια, η οποία τα τελευταία χρόνια έχει πάρει την απόφαση να απέχει από την τηλεόραση και να ζει μόνιμα στην Πάρο παραδέχθηκε πως: «Χωρίς θάλασσα γύρω μου εγώ δεν μπορώ. Στον Πάριο εκτός από τα παιδιά μας χρωστάω το ότι έκανα πατρίδα την Πάρο». «Ήθελα να δω αρχικά πως θα είναι η ζωή μου εδώ στην Πάρο. Μου αρέσει η ζωή εδώ έχει μια ποιότητα, εδώ και το τίποτα έχει ποιότητα, ενώ στην Αθήνα το τίποτα μεταφράζεται σε άγχος, στρες, μεγεθύνονται όλα. Εδώ αλλάζουν οι ρυθμοί σου, τα θέλω σου. Το ήθελα πάντα να εγκατασταθώ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοφία Αλιμπέρτη: Eίχα μια σχέση επτά χρόνια και δεν μαθεύτηκε ποτέ

«Πράγματα που έχω ζήσει δεν το έχει πάρει κανείς χαμπάρι»

Διαβάστε το στο news.gr

Σοφία Αλιμπέρτη: «Είχα μια σχέση επτά χρόνια και δεν μαθεύτηκε ποτέ»

Η Σοφία Αλιμπέρτη μίλησε για όλους και για όλα σε μία μεγάλη συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Φαίη Σκορδά.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Σοφία Αλιμπέρτη: "Είχα μια σχέση επτά χρόνια και δεν μαθεύτηκε ποτέ"

"Μόνο όταν τελείωσε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»