Ελισάβετ Μουτάφη: Η αποκάλυψη για τον Μάνο Νιφλή – «Μετά το τρίτο ραντεβού έμεινα μαζί με τον άντρα μου»

17:56 - 05/10/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή Στούντιο 4 βρέθηκε την Τετάρτη 5/10 η Ελισάβετ Μουτάφη. Η γνωστή ηθοποιός, μεταξύ To άρθρο Ελισάβετ Μουτάφη: Η αποκάλυψη για τον Μάνο Νιφλή – «Μετά το τρίτο ραντεβού έμεινα μαζί με τον άντρα μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελισάβετ Μουτάφη: «Με τον άντρα μου μετά το τρίτο ραντεβού δεν χωριστήκαμε ποτέ»

«Bγήκαμε και μου έκανε φοβερή ανάλυση για τις θεατρικές μου ικανότητες και είχα πάθει σοκ» σχολίασε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελισάβετ Μουτάφη: Μετά το τρίτο ραντεβού έμεινα με τον άντρα μου – Τι είπε για τον θείο της, Μάκη Τσέλιο

Η γνωστή ηθοποιός Ελισάβετ Μουτάφη, καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4», μίλησε μεταξύ άλλων για τη γνωριμία με τον σύζυγό της Μάνο Νίφλη, αποκαλύπτοντας, μάλιστα, πως συγκατοίκησαν από τις πρώτες μέρες της σχέσης τους. «Με τον σύζυγό μου μας γνώρισε η Μαρίνα Ασλάνογλου. Στα πρώτα ραντεβού είχα φέρει και φίλους μου για να μου πουν την ... Περισσότερα To άρθρο Ελισάβετ Μουτάφη: Μετά το τρίτο ραντεβού έμεινα με τον άντρα μου – Τι είπε για τον θείο της, Μάκη Τσέλιο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελισάβετ Μουτάφη: «Μετά το 3ο ραντεβού έμεινα μαζί με τον άντρα μου»

Η γνωστή ηθοποιός Ελισάβετ Μουτάφη, ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4», μίλησε μεταξύ άλλων για τη γνωριμία με τον σύζυγό της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Αφροδίτη Λατινοπούλου στο T-live: «Έχω γκέι φίλους που είναι αξιοπρεπείς και δεν προκαλούν… Δεν πάνε στο Pride»

Ηλίας Μπόγδανος: Θα ανοίξει τη συναυλία του Lenny Kravitz μαζί με τη μπάντα του

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου και στο The 2Night Show

Κώστας Μπίγαλης στο Στούντιο 4: «Ήμασταν στη σκηνή και ακούγαμε από κάτω να φωνάζουν “αίσχος, θα σας κάψει ο Θεός”»

Ο διάσημος φωτογράφος Nikolai von Bismarck φωτογραφήθηκε με τη Σίλια Κριθαριώτη και φόντο την Ακρόπολη

H Σοφία Αρβανίτη απαντά για τον Μιχάλη Ρακιντζή – «Μήπως 40 χρόνια μετά να το πείτε;»