Λαπροβίτολα: «Αντίπαλος με ιστορία ο Ολυμπιακός»

18:16 - 06/10/2022

Λαπροβίτολα: «Αντίπαλος με ιστορία ο Ολυμπιακός» 06/10/2022 Ο Νίκολας Λαπροβίτολα σε δηλώσεις του αναφέρθηκε στο παιχνίδι της πρώτης αγωνιστικής της Euroleague της Μπαρτσελόνα κόντρα στον Ολυμπιακό. Αναλυτικά οι δηλώσεις του άσου της ισπανικής ομάδας: «Είναι πάντοτε πρόκληση να αγωνίζεσαι στην Μπαρτσελόνα. Σε έναν τόσο μεγάλο σύλλογο ο στόχος είναι να κερδίζεις. Το Final-4 είναι για εμάς ένας στόχος. Είμαι ενθουσιασμένος και έχω μεγάλες προσδοκίες από την ομάδα. Έχουμε χημεία και θα ξεκινήσουμε από την έδρα μας, θα βάλουμε και τον κόσμο μας στο παιχνίδι». Για το ποιους βλέπει να διεκδικούν τον τίτλο εκτός των Ρεάλ, Εφές: «Αντιμετωπίζουμε αρχικά τον Ολυμπ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τρίτη χειρότερη ομάδα στην Ευρώπη ο Ολυμπιακός!

Ο Ολυμπιακός βρίσκεται στη τρίτη θέση ως η χειρότερη ομάδα στην Ευρώπη ανάμεσα σε 96 ομάδες, μπροστά μόνο από Ρέιντζερς και Βικτόρια Πλζεν. Η τρίτη χειρότερη ομάδα, δηλαδή, σε συγκομιδή βαθμών και συντελεστή γκολ. Οι «ερυθρόλευκοι», μετά και την χθεσινή βαριά ήττα με 3-0 μέσα στην έδρα τους από την Καραμπάγκ και το ιστορικό αρνητικό […] The post Τρίτη χειρότερη ομάδα στην Ευρώπη ο Ολυμπιακός! appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»