Ρεγγίνα Μακέδου: Δείχνει τις αλλαγές που έχει υποστεί στην εμφάνισή της μετά από τις νοσηλείες και τα φάρμακα

21:44 - 06/10/2022

Εδώ και αρκετούς μήνες η Ρεγγίνα Μακέδου δίνει τη δική της μάχη ενάντια στη λευχαιμία.  Η To άρθρο Ρεγγίνα Μακέδου: Δείχνει τις αλλαγές που έχει υποστεί στην εμφάνισή της μετά από τις νοσηλείες και τα φάρμακα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το πριν και το “σκληρό” μετά: Η Ρεγγίνα Μακέδου δείχνει τις αλλαγές στο σώμα της μετά τις νοσηλείες και τα φάρμακα – BINTEO

Τη μάχη της με τον καρκίνο συνεχίζει να μοιράζεται η Ρεγγίνα Μακέδου και δείχνει με ποιες ασκήσεις ενεργοποιεί την φυσική της κατάσταση. Η ίδια υποβλήθηκε σε μεταμόσχευση μυελού των οστών και μέσα από τα social media μοιράζεται με τους ακολούθους της τα νεότερα για την κατάσταση της υγείας της. Σε... The post Το πριν και το “σκληρό” μετά: Η Ρεγγίνα Μακέδου δείχνει τις αλλαγές στο σώμα της μετά τις νοσηλείες και τα φάρμακα – BINTEO appeared first on Newsitamea.gr.

Διαβάστε το στο newsitamea.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»