Μαρία Ιωαννίδου: «Θα κάνω μήνυση στη google, με εξέθεσαν»

10:40 - 07/10/2022

Στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου έδωσε συνέντευξη η Μαρία Ιωαννίδου. Η γνωστή ηθοποιός και χορεύτρια μίλησε για […] The post Μαρία Ιωαννίδου: «Θα κάνω μήνυση στη google, με εξέθεσαν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μαρία Ιωαννίδου κάνει μήνυση στην Google για την ηλικία της - «Μου προσθέτει 15 χρόνια»

Μήνυση ετοιμάζει η αγαπημένη ηθοποιός Μαρία Ιωαννίδου κατά της Google, καθώς όπως ισχυρίζεται της η ηλικία που αναγράφεται είναι λάθος και της «προσθέτει» 15 περίπου χρόνια. Η Μαρία Ιωαννίδου μίλησε στην εκπομπή Happy Day με αφορμή την κυκλοφορία της αυτοβιογραφίας της. Η ίδια μίλησε τόσο για την ηλικία της και τη «διαμάχη» με την Google, ... Περισσότερα To άρθρο Η Μαρία Ιωαννίδου κάνει μήνυση στην Google για την ηλικία της - «Μου προσθέτει 15 χρόνια» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρία Ιωαννίδου: Θα κάνω μήνυση στη Google – Με βγάζει 10, 15 χρόνια μεγαλύτερη

Μήνυση στην Google προτίθεται να κάνει η Μαρία Ιωαννίδου, επειδή, όπως λέει, «της βάζει 10 με 15 χρόνια πάνω». «Ο χρόνος με περιποιείται, δεν μου φαίνεται πόσο είμαι. Άσε την Google να λέει που βάζει 10 και 15 χρόνια πάνω. Εγώ μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω και δεν κάνω πολλά. Έχω να κάνω μπότοξ 2-3 χρόνια» είπε χαρακτηριστικά μιλώντας στο Happy Day. «Είμαι γενικώς αμελής. Θα την κάνω τη μήνυση στη Google για την ηλικία μου, που γράφει παραπάνω. Με εξέθεσαν, γιατί όλοι σας πιστεύετε αυτά που γράφουν, δεν είναι όλα ακριβή. Θέλω να αφαιρέσουν την ηλικία μου. Μου έχει κοστίσει κιόλας, γιατί έχω ακούσει ότι “η Ιωαννίδου είναι μεγάλη γι’ αυτόν τον ρόλο”» συμπλήρωσε. Η Μαρία Ιωαννίδου

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Ιωαννίδου: «Θα κάνω μήνυση στη google, με εξέθεσαν» – «Δάνεισα το σώμα μου σε διαφήμιση»

H Μαρία Ιωαννίδου μίλησε στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου και εκεί η γνωστή ηθοποιός και χορεύτρια μίλησε για την Ναταλία Γερμανού, ενώ τόνισε πως ετοιμάζεται να κάνει μήνυση στη google. H Μαρία Ιωαννίδου μίλησε στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου και εκεί η γνωστή ηθοποιός και χορεύτρια μίλησε για την Ναταλία Γερμανού, ενώ τόνισε πως ετοιμάζεται να κάνει μήνυση στη google. «Η Ναταλία δεν θα έχει καμία αντίρρηση για το βιβλίο, αφού όλο αυτό είναι η ζωή μας. Ήμασταν μία οικογένεια τότε. Η […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Μαρία Ιωαννίδου κάνει μήνυση στη Google επειδή «μου προσθέτει 15 χρόνια»

Με αφορμή την αυτοβιογραφία της, η οποία στη συνέχεια θα γίνει σίριαλ, η Μαρία Ιωαννίδου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» για τον Φρέντυ Γερμανό, τη Ναταλία Γερμανού, αλλά και τη μήνυση που ετοιμάζεται να κάνει στη Google επειδή της προσθέτει 15 χρόνια στην ηλικία της. «Η Ναταλία είναι οικογένειά μου. Έχω φωτογραφικό υλικό και από τη Ναταλία. Η Ναταλία δεν […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ξεσπά η Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες και με βρίζουν χυδαία»

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»