Γιάννης Μπέζος: «Με εκνευρίζει η φράση… σκοτώνω την ώρα μου»

11:48 - 07/10/2022

Στην εκπομπή «Πρωινό μας» έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Μπέζος. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, για την παράσταση «Οικόπεδα με […] The post Γιάννης Μπέζος: «Με εκνευρίζει η φράση… σκοτώνω την ώρα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Μπέζος: Με εκνευρίζει η φράση «σκοτώνω την ώρα μου» – Υπάρχουν μουσικές που είναι χειρότερες από την τραπ

Με αφορμή την συμμετοχή του στη θεατρική παράσταση «Οικόπεδα με θέα» ο Γιάννης Μπέζος παραχώρησε δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» του ΣΚΑΪ. Ο ηθοποιός μίλησε για το ρόλο του στην παράσταση ενώ αποκάλυψε και τη φράση που τον εκνευρίζει. «Ο ρόλος ο δικός μου είναι ο πιο παλιός μεσίτης ο οποίος είναι σε αποδρομή και προσπαθεί να επιζήσει της κατάστασης, γιατί έχει ένα οικογενειακό πρόβλημα με τη κόρη του και κάνει τα πάντα προκειμένου να επιβιώσει και τελικά καταφεύγει σε μια πράξη παρανομίας η οποία γίνεται αντιληπτή και καταρρέει» εξήγησε ο Γιάννης Μπέζος για το ρόλο του. Έχουν όλα την τιμή τους ή υπάρχουν και αξίες που δεν διαπραγματεύονται; «Η ελευθερία, η ανθρώπινη αξιοπρέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Μπέζος: «Εκνευρίζομαι με τη φράση… σκοτώνω την ώρα μου»

Στην εκπομπή «Πρωινό μας» έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Μπέζος. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, για την παράσταση «Οικόπεδα με θέα» στην οποία πρωταγωνιστεί, αλλά και για τη νέα μουσική εκπομπή του.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιάννης Μπέζος: Με εκνευρίζει η φράση «σκοτώνω την ώρα μου»

Στην κάμερα της εκπομπής “Πρωινό μας” μίλησε ο Γιάννης Μπέζος που φέτος πρωταγωνιστεί στη θεατρική παράσταση “Οικόπεδα με θέα”. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε για τον ρόλο που παίζουν τα χρήματα στο να επιλέξει εάν θα κάνει μία δουλειά ή όχι εξηγώντας πως το οικονομικό κομμάτι δεν ήταν ποτέ ψηλά στα κριτήριά του. «Σκεφτόμουν πάντα λίγο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιάννης Μπέζος: "Με εκνευρίζει η φράση… σκοτώνω την ώρα μου"

"Η ελευθερία, η ανθρώπινη αξιοπρέπεια και τα ιδανικά δεν μεταφράζονται σε χρήματα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»