Ράνια Τζίμα: «Υπήρξαν γυναίκες που το σχολίασαν, μου έλεγαν ότι αυτό ήταν ασέβεια»

12:00 - 07/10/2022

Μια εφ όλης της ύλης συνέντευξη στην Ελεονώρα Μελέτη και τον Κώστα Τσουρό έδωσε η Ράνια Τζίμα. Η δημοσιογράφος και […] The post Ράνια Τζίμα: «Υπήρξαν γυναίκες που το σχολίασαν, μου έλεγαν ότι αυτό ήταν ασέβεια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ράνια Τζίμα: Είχα κάτσει σταυροπόδι στη συνέντευξη με τον Πρωθυπουργό – Το σχολίασαν, έλεγαν ότι ήταν ασέβεια

Καλεσμένη της Ελεονώρας Μελέτη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» βρέθηκε η παρουσιάστρια του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του Mega, Ράνια Τζίμα. Η δημοσιογράφος μίλησε για την ζωή της, τη δουλειά της αλλά και την κόρη της. «Η δουλειά μας καμιά φορά σε αναγκάζει να μπεις σε ένα καλούπι, που δεν είσαι “εσύ”. Αυτό που έχω με τα παιδιά, τους συναδέλφους μου, που είναι και φίλοι και μπορώ να τους δω και εκτός δουλειάς, αισθάνομαι αμήχανα να το δείξω σε όλους. Με βολεύει πάρα πολύ η δουλειά που έχω διαλέξει, γιατί αναγκαστικά μπαίνει ένα φίλτρο, που είναι η είδηση υποτίθεται και εμένα αυτό με βολεύει γιατί κρύβω την ανασφάλειά μου, γιατί δεν θέλω να δουν όλοι τα πάντα για μένα», ανέφερε αρχικά η Ράνια

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ράνια Τζίμα: «Υπήρξαν γυναίκες που έλεγαν ότι ήταν ασέβεια το σταυροπόδι στη συνέντευξη του πρωθυπυργού»

Στην Ελεονώρα Μελέτη και τον Κώστα Τσουρό έδωσε μια εφ όλης της ύλης συνέντευξη η Ράνια Τζίμα. Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια μίλησε για τα επαγγελματικά της, αλλά και τα προσωπικά της.Στην Ελεονώρα Μελέτη και τον Κώστα Τσουρό έδωσε μια εφ όλης της ύλης συνέντευξη η Ράνια Τζίμα. Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια μίλησε για τα επαγγελματικά της, αλλά και τα προσωπικά της.«Η δουλειά μας καμιά φορά σε αναγκάζει να μπεις σε ένα καλούπι, που δεν είσαι “εσύ”. Αυτό που έχω με τα παιδιά, τους συναδέλφους μου, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κατερίνα Γερονικολού: «Το θέμα των παιδιών το έχουμε αφήσει με τον Γιάννη στην τύχη»

Παγιδευμένοι: Μία εν ψυχρώ δολοφονία δίνει άλλη τροπή στα γεγονότα

The 2Night Show: Νόνη Δούνια και Σάκης Καρπάς μιλούν στον Γρηγόρη Αρναούτογλου

Φωκάς Ευαγγελινός για την εμφάνιση της Μαρίνας Σάττι στην Eurovision: «Υπάρχουν τρία ευρηματικά λεπτά»

Ηλέκτρα: Η Νεφέλη στη θέα του Χάρη στη γιορτή έχει μια εντελώς απρόσμενη αντίδραση

Γιώργος Θεοφάνους: «Στενοχωρήθηκα με το δημοσίευμα για την ΕΡΤ, αφήστε την κοπέλα να τραγουδήει πρώτα»