Γιάννης Ξανθούλης: «Τι να μου αρέσει σήμερα; Θέλω, δεν θέλω, ζω»

18:20 - 07/10/2022

Καλεσμένος στο Στούντιο 4 βρέθηκε ο Γιάννης Ξανθούλης το απόγευμα της Παρασκευής προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον […] The post Γιάννης Ξανθούλης: «Τι να μου αρέσει σήμερα; Θέλω, δεν θέλω, ζω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Ξανθούλης: «Τι να μου αρέσει σήμερα; Αυτές οι τεχνολογίες, αυτά τα μαραφέτια, θέλω, δεν θέλω, ζω»

Ο Γιάννης Ξανθούλης ήταν καλεσμένος το απόγευμα της Παρασκευής στο Στούντιο 4 και στους Νάνσυ Ζαμπέτογλου και Θανάση Αναγνωστόπουλο όπου αναφέρθηκε με ειλικρίνεια στη σχέση που έχει με την τεχνολογία ενώ χαρακτήρισε πλήρως σαχλή την εποχή που διανύουμε. Ο Γιάννης Ξανθούλης ήταν καλεσμένος το απόγευμα της Παρασκευής στο Στούντιο 4 και στους Νάνσυ Ζαμπέτογλου και Θανάση Αναγνωστόπουλο όπου αναφέρθηκε με ειλικρίνεια στη σχέση που έχει με την τεχνολογία ενώ χαρακτήρισε πλήρως σαχλή την εποχή που διανύουμε. Ο Γιάννης Ξανθούλης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «παλαιότερα ο κόσμος ήταν πάρα πολύ αφελής. Δεν είχαν την υπερπληροφόρηση […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Ξανθούλης: «Τι να μου αρέσει σήμερα; Θέλω, δεν θέλω, ζω»

Καλεσμένος στο Στούντιο 4 βρέθηκε ο Γιάννης Ξανθούλης το απόγευμα της Παρασκευής 7/10. Ο γνωστός δημοσιογράφος, αναφέρθηκε To άρθρο Γιάννης Ξανθούλης: «Τι να μου αρέσει σήμερα; Θέλω, δεν θέλω, ζω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;