Παντρεύτηκε τον παιδικό της έρωτα και τον απάτησε με το αφεντικό της – Τώρα παίρνει διαζύγιο και περιμένει το παιδί του πρώην

18:34 - 07/10/2022

Μια γυναίκα έχει προκαλέσει αναστάτωση στο διαδίκτυο με την προσωπική ζωή της, αφού παντρεύτηκε τον παιδικό της έρωτα, τον οποίο στη συνέχεια απάτησε για το αφεντικό της, ενώ πλέον παίρνει διαζύγιο την στιγμή που είναι έγκυος στο παιδί του πρώην της. Όπως αναφέρει η thesun.co.uk, η χρήστρια του TikTok Abby που διατηρεί λογαριασμό με το όνομα «House of Keto» ανέβασε βίντεο που εξιστορεί την ιστορία της και το οποίο έχουν δει οι 1,1 εκατομμύρια ακόλουθοι της. Σύμφωνα με την ίδια, γνώρισε τον πρώτο και πρώην σύζυγο της, όταν ήταν παιδιά και παντρεύτηκαν μόλις ενηλικιώθηκαν. «Όταν ήμουν 7 χρονών, γνώρισα τον έρωτα της ζωής μου, αυτός ήταν 10 ετών και παντρευτήκαμε όταν ήμουν 19 κι εκείνος 21»

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ολυμπιακός – Τζολάκης: Ονειρευόμαστε το ευρωπαϊκό τρόπαιο, γιατί όχι;

Συνελήφθη ξανά ο σύζυγος της Στέρτζον στη Σκωτία – Χιλιάδες στερλίνες «έκαναν φτερά»

Προβάδισμα στην ακροδεξιά δίνουν δημοσκοπήσεις – Εκλογές ζητά η Μαρίν Λεπέν

Ανησυχία ότι η Ρωσία μπορεί να επιτεθεί στο ΝΑΤΟ σε 5-8 χρόνια – Τι προβλέπει ανώτατος Γερμανός αξιωματούχος

Μιχάλης Ρακιντζής: Πετούσα ελικόπτερο χωρίς δίπλωμα – Το έχω παρκάρει μέχρι και στη Λεωφόρο Ποσειδώνος

Υπάρχει διαφορά με Παναθηναϊκό για Ντραγκόφσκι – Βρήκε… νέο Μπρινιόλι, τον Μπρένο