Αποκάλυψη Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι»

15:42 - 09/10/2022

Ο Ίκερ Κασίγιας προχώρησε σε μια σημαντική αποκάλυψη με ανάρτηση του στο Twitter, καθώς ανακοίνωσε πως είναι γκέι

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άναψε φωτιές με tweet του ο Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι gay»

Ο πρώην διεθνής τερματοφύλακας που έχει μείνει στην ιστορία για το φιλί σε live μετάδοση με τη Σάρα Καρμπονέρο προκάλεσε αναστάτωση στα social media

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κασίγιας στο Twitter: Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι gay

Πανικό έχει προκαλέσει στο Twitter η ανάρτηση που έκανε ο Ίκερ Κασίγιας, ο οποίος δηλώνει ότι είναι gay, με τον Κάρλες Πουγιόλ να κάνει σχόλιο και τα ισπανικά ΜΜΕ να αναρωτιούνται αν είναι αλήθεια, αν είναι χάκερ στη μέση ή αν είναι μια σκόπιμη προσπάθειά του για να βάλει τέλος στα συνεχή δημοσιεύματα για την προσωπική του ζωή. Ο βετεράνος Ισπανός τερματοφύλακας, ο οποίος έγραψε ιστορία με τη Ρεάλ Μαδρίτης και την εθνική ομάδα της χώρας του, έκανε ξαφνικά μια ανάρτηση στο Twitter, στην οποία γράφει: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι gay. Καλή Κυριακή». Μια ανάρτηση την οποία σχολίασε ο βετεράνος Ισπανός αμυντικός της Μπαρτσελόνα και συμπαίκτης του Κασίγας στην εθνική, Πουγιόλ, γράφοντας: «Ή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θύμα χάκερ ο Κασίγιας: Κάποιος έγραψε στο λογαριασμό του ότι είναι γκέι…

Θύμα χάκερ δήλωσε ο θρύλος της Ρεάλ, Ίκερ Κασίγιας,

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Αποκάλυψη Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι»

Ο Ίκερ Κασίγιας με ποστάρισμά του στα social media αποκάλυψε πως είναι γκέι. Συγκεκριμένα αναφέρει: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι. Καλή Κυριακή». Το ποστάρισμα έρχεται λίγες ώρες μετά τα δημοσιεύματα περί σχέσης με μια εντυπωσιακή ηθοποιό, με τον Κασίγιας να «χτυπάει» μέσω twitter και την είδηση να κάνει τον γύρο του κόσμου. Ορισμένοι πάντως το έχουν λάβει […] The post Αποκάλυψη Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι» appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr

Αποκάλυψη Ίκερ Κασίγιας: "Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι" - Η απάντηση του Πουγιόλ

Ο τερματοφύλακας ανακοίνωσε πως είναι ομοφυλόφιλος μέσω του προσωπικού του προφίλ στο Twitter.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αποκάλυψη Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι»

«Φωτιά» έβαλε στο twitter έβαλε το μεσημέρι της Κυριακής ο Ίκερ Κασίγιας, με ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό, μέσω της οποίας δηλώνει ότι είναι gay.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι» (VID)

Ο Ίκερ Κασίγιας προχώρησε σε μια αποκάλυψη, λέγοντας πως είναι γκέι. Ο Ίκερ Κασίγιας με ποστάρισμά του στα social media αποκάλυψε πως είναι γκέι. Συγκεκριμένα αναφέρει: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι. Καλή Κυριακή». Το ποστάρισμα έρχεται λίγες ώρες μετά τα δημοσιεύματα περί σχέσης με μια εντυπωσιακή ηθοποιό, με τον Κασίγιας να «χτυπάει» μέσω twitter […] The post Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι» (VID) appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Άναψε φωτιές ο Ίκερ Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι gay»

Ο Ίκερ Κασίγιας με ποστάρισμά του στα social media αποκάλυψε πως είναι γκέι. Συγκεκριμένα αναφέρει: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι. Καλή Κυριακή». Το ποστάρισμα έρχεται λίγες ώρες μετά τα δημοσιεύματα περί σχέσης με μια εντυπωσιακή ηθοποιό, με τον Κασίγιας να «χτυπάει» μέσω twitter και την είδηση να κάνει τον γύρο του κόσμου. Ορισμένοι πάντως […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ίκερ Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι»

Ίκερ Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι» 09/10/2022 «Φωτιά» έβαλε στο twitter έβαλε το μεσημέρι της Κυριακής ο Ίκερ Κασίγιας, με ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό, μέσω της οποίας δηλώνει ότι είναι gay. Ο βετεράνος Ισπανός κίπερ, ο οποίος βρίσκεται στο επίκεντρο της δημοσιότητας το τελευταίο διάστημα με αφορμή τις φήμες που τον θέλουν να έχει σχέση με την πρώην σύζυγο του Ζεράρ Πικέ, Σακίρα έγραψε: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι gay». Δείτε την ανάρτηση του:   Η εν λόγω ανάρτηση έχει προκαλέσει πολλά ερωτήματα, με πολλούς να αναρωτιούνται αν ισχύει πράγματι η δήλωσή του ή αν πρόκειται περί αστείο, ή ακόμα αν κάποιος χάκερ απέκτησε

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Iker Casillas: To tweet που άναψε φωτιές – “Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι”

«Φωτιά» έβαλε στο Twitter έβαλε το μεσημέρι της Κυριακής ο Iker Casillias, με ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό, μέσω της οποίας δηλώνει ότι είναι gay. Ο βετεράνος Ισπανός τερματοφύλακας, ο οποίος βρίσκεται στο επίκεντρο της δημοσιότητας το τελευταίο διάστημα με αφορμή τις φήμες που τον θέλουν να έχει σχέση με την πρώην σύζυγο του Ζεράρ […] The post Iker Casillas: To tweet που άναψε φωτιές – “Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ίκερ Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι»

Ο πρώην τερματοφύλακας της Ρεάλ Μαδρίτης, Ίκερ Κασίγιας δημοσίευσε αρχικά ένα tweet στον λογαριασμό του στο Twitter το οποίο αποσύρθηκε στη συνέχεια. Σε αυτό ανέφερε: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι». Δημοσιεύματα στον ισπανικό Τύπο αναφέρουν ότι όλο αυτό είναι πιθανότατα ένα αστείο στις φήμες για την προσωπική του ζωή μετά τον χωρισμό του από […] The post Ίκερ Κασίγιας: «Ελπίζω να με σεβαστείτε, είμαι γκέι» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου