Ξεσπά η Ντόρα Δούμα για την Μάρθα Καραγιάννη: «Ο Γιώργος Γεωργίου λέει αηδίες»

12:16 - 11/10/2022

Σε όσα δήλωσε ο Γιώργος Γεωργίου για την Ντόρα Δούμα και την Μάρθα Καραγιάννη, πριν από λίγες μέρες στο Πρωινό, […] The post Ξεσπά η Ντόρα Δούμα για την Μάρθα Καραγιάννη: «Ο Γιώργος Γεωργίου λέει αηδίες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντόρα Δούμα: «Ξέσπασε» για τη Μάρθα Καραγιάννη - «Ο Γιώργος Γεωργίου λέει αηδίες»

Η στενή φίλη της ηθοποιού που έφυγε από τη ζωή, απάντησε στους ισχυρισμούς του κου Γεωργίου - «Εγώ με τη Μάρθα σταμάτησα δυστυχώς να έχω επαφές, διότι δεν με γούσταρε η συγκάτοικός της, η Ντόρα Δούμα» είχε πει

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μάρθα Καραγιάννη: Ξεσπά η Ντόρα Δούμα – «Ο Γιώργος Γεωργίου λέει αηδίες»

Ξέσπασε στον αέρα του Πρωινού στον ΑΝΤ1, η Ντόρα Δούμα για όσα είπε για εκείνη ο Γιώργος Γεωργίου τις προηγούμενες μέρες.Ξέσπασε στον αέρα του Πρωινού στον ΑΝΤ1, η Ντόρα Δούμα για όσα είπε για εκείνη ο Γιώργος Γεωργίου τις προηγούμενες μέρες.«Σας έχω στείλει μια επιστολή, σας παρακαλώ! Δεν μπορώ να μιλάω. Αν θέλετε διαβάστε την να καταλάβει ο κόσμος. Ο κος Γεωργίου τα έχει συνεχώς μαζί μου, μου ζητάει συγγνώμη, μετά ξαναρχίζει πάλι.  Επιπλέον, διαβάστε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ξέσπασε η αδερφική φίλη της Μάρθας Καραγιάννη: «Ο Γιώργος Γεωργίου λέει αηδίες»

«Ο κος Γεωργίου που λέει ότι είναι φίλος κολλητός, δεν είχε έρθει ποτέ στο σπίτι μας. Δεν είχε ζητήσει ποτέ να την δει», ξεκαθάρισε η Ντόρα Δούμα

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»