Θάνος Πλεύρης για ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Είναι αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

13:28 - 11/10/2022

Περισσότερα σε λίγο… To άρθρο Θάνος Πλεύρης για ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Είναι αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Είναι αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

Καταπέλτης ήταν ο υπουργός Υγείας, Θάνος Πλεύρης ερωτηθείς για τον ναζιστικό χαιρετισμό του Κώστα Πλεύρη μέσα στην δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φυσσα. «Ο πατέρας μου ποτέ δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του που η δημοκρατία του επιτρέπει να έχει. Ο χαιρετισμός με κάνει να αισθάνομαι πολύ άσχημα για δύο λόγους, ο πρώτος […]

Διαβάστε το στο in.gr

Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

«Ο χαιρετισμός με κάνει να αισθάνομαι πολύ άσχημα για δύο λόγους»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αυτό είναι αποκτήνωση

Κατά του πατέρα του στράφηκε ο υπουργός Υγείας, Θάνος Πλεύρης, όταν ρωτήθηκε για τον ναζιστικό χαιρετισμό του Κώστα Πλεύρη μέσα στη δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φυσσα. «Ο πατέρας μου ποτέ δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του που η δημοκρατία του επιτρέπει να έχει. Ο χαιρετισμός με κάνει να αισθάνομαι πολύ άσχημα για δύο λόγους, ο πρώτος ότι έγινε μέσα στη δικαστική αίθουσα και ο δεύτερος ότι έγινε μπροστά σε μια γυναίκα που το παιδί της δολοφονήθηκε από έναν ναζί. Με συγχωρείται αλλά αυτό είναι αποκτήνωση», είπε στον ΣΚΑΪ.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αυτό είναι αποκτήνωση

Aποδοκίμασε ο Θάνος Πλεύρης την κίνηση του πατέρα του, Κώστα Πλεύρη, να χαιρετίσει ναζιστικά μέσα στο δικαστήριο, όπου γίνεται σε δεύτερο βαθμό η δίκη της Χρυσής Αυγής και κυρίως το γεγονός πως το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα, τη μητέρα του δολοφονημένου από ναζί, Παύλου Φύσσα «Ο πατέρας μου ποτέ δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του που η Δημοκρατία επιτρέπει στον καθένα να έχει.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αυτό είναι αποκτήνωση

Για αποκτήνωση έκανε λόγο ο υπουργός Υγείας Θάνος Πλεύρης, αναφερόμενος στο ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του μέσα στο δικαστήριο της Χρυσής Αυγής. Το άρθρο Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αυτό είναι αποκτήνωση εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Καταπέλτης ο Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αυτό είναι αποκτήνωση

Την οργή του εξέφρασε ο υπουργός Υγείας, Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του Κώστα Πλεύρη μέσα στην δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φυσσα.Την οργή του εξέφρασε ο υπουργός Υγείας, Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του Κώστα Πλεύρη μέσα στην δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φυσσα.«Ο πατέρας μου ποτέ δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του που η δημοκρατία του επιτρέπει να έχει.  Ο χαιρετισμός «με κάνει να αισθάνομαι πολύ άσχημα για δύο λόγους, ο πρώτος […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Θάνος Πλεύρης κατά του πατέρα του: Αποκτήνωση ο ναζιστικός χαιρετισμός μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

Με έντονο τρόπο αποδοκίμασε ο υπουργός Υγείας Θάνος Πλεύρης την κίνηση του πατέρα του, Κωνσταντίνου Πλεύρη, να χαιρετίσει ναζιστικά στο δικαστήριο όπου διεξαγόταν η δίκη της Χρυσής Αυγής Ο κ. Πλεύρης υποστήριξε πως «είναι αποκτήνωση», το γεγονός ότι ο πατέρας του προέβη σε αυτή τη χειρονομία μπροστά στη Μάγδα Φύσσα. Πηγή: ethnos.gr The post Ο Θάνος Πλεύρης κατά του πατέρα του: Αποκτήνωση ο ναζιστικός χαιρετισμός μπροστά στη Μάγδα Φύσσα appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Ο Θάνος Πλεύρης αποκηρύσσει τον ναζί πατέρα του: Είναι αποκτήνωση αυτό που έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα [βίντεο

Σε σαφή καταδίκη από τον ναζί πατέρα του Κωνσταντίνο Πλεύρη προχώρησε ο υπουργός Υγείας Θάνος Πλεύρης χαρακτηρίζοντας αποκτήνωση τον ναζιστικό χαιρετισμό

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Θάνος Πλεύρης: Αποκτήνωση ο ναζιστικός χαιρετισμός του πατέρα μου μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

Δημόσια αποδοκιμασία της επαναλαμβανόμενης πρόκλησης του Κώστα Πλεύρη στη δίκη της «Χρυσής Αυγής», από τον υπουργό Υγείας The post Θάνος Πλεύρης: Αποκτήνωση ο ναζιστικός χαιρετισμός του πατέρα μου μπροστά στη Μάγδα Φύσσα appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Θάνος Πλεύρης: Είναι αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

Τι είπε για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

Καταπέλτης ήταν ο υπουργός Υγείας, Θάνος Πλεύρης ερωτηθείς για τον ναζιστικό χαιρετισμό του Κώστα Πλεύρη μέσα στην δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φυσσα. «Ο πατέρας μου ποτέ δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του που η δημοκρατία του επιτρέπει να έχει. Ο χαιρετισμός με κάνει να αισθάνομαι πολύ άσχημα για δύο λόγους, ο πρώτος ότι έγινε μέσα […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

Πλεύρης εναντίον Πλεύρη για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Αυτό είναι αποκτήνωση

«Ο πατέρας μου ποτέ δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του που η δημοκρατία του επιτρέπει να έχει»

Διαβάστε το στο news.gr

Θάνος Πλεύρης: Αποκτήνωση ο ναζιστικός χαιρετισμός του πατέρα μου στο δικαστήριο μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

«Ο χαιρετισμός με κάνει να αισθάνομαι πολύ άσχημα», δήλωσε ο υπουργός Υγείας Ο υπουργός Υγείας Θάνος Πλεύρης αποδοκίμασε τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του, Κώστα Πλεύρη, μέσα στη δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φυσσα. «Ο πατέρας μου ποτέ δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του που η Δημοκρατία επιτρέπει στον καθένα να έχει. Εδώ έχουν γίνει δύο τρομακτικά […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Εξαλλος ο Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Είναι αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

ΣΤΑ ... ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΟΙ ΠΛΕΥΡΗΔΕΣ! Με εντονότατο τρόπο αποδοκίμασε ο Θάνος Πλεύρης την κίνηση του πατέρα του, Κώστα Πλεύρη, να χαιρετίσει ναζιστικά μέσα στο δικαστήριο, όπου γίνεται σε δεύτερο βαθμό η δίκη της Χρυσής Αυγής και κυρίως το γεγονός πως το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα, τη μητέρα του δολοφονημένου από ναζί, Παύλου Φύσσα. Μια κίνηση που η έδρα δεν… είδε. «Ο πατέρας μου δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του», είπε ο Θάνος Πλεύρης όταν, κατά τη διάρκεια συνέντευξης στην εκπομπή “Αταίριαστοι” στον ΣΚΑΪ, ρωτήθηκε για το γεγονός πως ο πατέρας του, Κώστας Πλεύρης, την ημέρα της κατάθεσης της Μάγδας Φύσσα, δεν δίστασε να σηκώσει το χέρι του και να κάνει τον ναζιστικό χαιρετισμό, μέσα στην αίθουσα τ

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr

Θάνος Πλεύρης: Στρέφεται κατά τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του – «Είναι αποκτήνωση»

Ο υπουργός Υγείας, Θάνος Πλεύρης, πήρε δημόσια θέση για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του, Κωνσταντίνου Πλεύρη, κατά τη διάρκεια της δίκης της Χρυσής Αυγής.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Θάνος Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: «Αυτό είναι αποκτήνωση» (vid)

Ο Θάνος Πλεύρης σχολίασε την κίνηση του πατέρα του, Κώστα, μέσα στην δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φύσσα.

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Θάνος Πλεύρης: Καταπέλτης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του – «Αποκτήνωση μπροστά στην Μάγδα Φύσσα αυτό που έκανε»

Καταπέλτης ήταν ο υπουργός Υγείας, Θάνος Πλεύρης ερωτηθείς για τον ναζιστικό χαιρετισμό του Κώστα Πλεύρη μέσα στην δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φύσσα.«Ο πατέρας μου ποτέ δεν έχει κρύψει την ιδεολογία του που η δημοκρατία του επιτρέπει να έχει. Ο χαιρετισμός με κάνει να αισθάνομαι πολύ άσχημα για δύο λόγους, ο πρώτος ότι […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Θάνος Πλεύρης: «Αποκτήνωση ο ναζιστικός χαιρετισμός του πατέρα μου μπροστά στη Μάγδα Φύσσα»

«Εδώ έχουν γίνει δύο τρομακτικά ατοπήματα για τα οποία εγώ ανατρίχιασα», είπε υπουργός ΥγείαςΔιαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr

Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Είναι αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα

Καταπέλτης ήταν ο υπουργός Υγείας, Θάνος Πλεύρης ερωτηθείς για τον ναζιστικό χαιρετισμό του Κώστα Πλεύρη μέσα στην δικαστική αίθουσα, κατά την κατάθεση της Μάγδας Φυσσα. «Εχουν γίνει δύο τρομακτικά ατοπήματα για τα οποία εγώ ανατρίχιασα» ανέφερε ο Θάνος Πλεύρης κληθείς να σχολιάσει τον χαιρετισμό του πατέρα του, Κώστα Πλεύρη, μέσα στο δικαστήριο κατά της διάρκεια […] Το άρθρο Πλεύρης για τον ναζιστικό χαιρετισμό του πατέρα του: Είναι αποκτήνωση ότι το έκανε μπροστά στη Μάγδα Φύσσα εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι