Αντώνης Γούναρης για Fame Story: «Μου είχε πει η γυναίκα μου ότι αν σώσω την Άσπα να μην γυρίσω σπίτι»

14:50 - 12/10/2022

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» μίλησαν ο Αντώνης Γούναρης και η Τζούλι Μασίνο, οι οποίοι θυμήθηκαν ιστορίες από τα Fame Story. […] The post Αντώνης Γούναρης για Fame Story: «Μου είχε πει η γυναίκα μου ότι αν σώσω την Άσπα να μην γυρίσω σπίτι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Γούναρης για Fame Story: Μου είπε η γυναίκα μου, αν σώσω την Άσπα να μην γυρίσω σπίτι

Τζούλι Μασίνο και Αντώνης Γούναρης, 20 περίπου χρόνια μετά το Fame Story, θυμούνται όσα έγιναν στο μουσικό reality! «Το Fame Story ήταν η πρώτη μας τηλεοπτική εμφάνιση. Μπαίνω μέσα και είναι μέσα ένας Ολλανδός, η Τζούλι και μία κοπέλα της παράγωγης που δεν μιλάει», θυμήθηκε ο Αντώνης Γούναρης. Εκείνοι που τους έκαναν εντύπωση ήταν ο ... Περισσότερα To άρθρο Αντώνης Γούναρης για Fame Story: Μου είπε η γυναίκα μου, αν σώσω την Άσπα να μην γυρίσω σπίτι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γούναρης για Fame Story: "Μου είχε πει η γυναίκα μου ότι αν σώσω την Άσπα να μην γυρίσω σπίτι"

Όσα εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»