Μίνα Ορφανού: «Στο GNTM πήραν τις τρανς για τα νούμερα, όχι επειδή θα τις κρατούσαν»

12:10 - 13/10/2022

Τη δική της άποψη για τις τρανς που πέρασαν από τις auditions του φετινού GNTM εξέφρασε To άρθρο Μίνα Ορφανού: «Στο GNTM πήραν τις τρανς για τα νούμερα, όχι επειδή θα τις κρατούσαν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίνα Ορφανού για GNTM: «Πήραν τις τρανς για τα νούμερα, όχι επειδή θα τις κρατούσαν»

     Η Μίνα Ορφανού μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό μας» εξέφρασε την άποψη της για τις τρανς που πέρασαν από τις auditions του φετινού...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μίνα Ορφανού: «Στο GNTM πήραν τις τρανς για τα νούμερα, όχι επειδή θα τις κρατούσαν»

Τη δική της άποψη για τις τρανς που πέρασαν από τις auditions του φετινού GNTM εξέφρασε η Μίνα Ορφανού στη συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή “Πρωινό μας” και τη δημοσιογράφο Σοφία Ραυτοπούλου.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μίνα Ορφανού: «Στο GNTM πήραν τις τρανς για τα νούμερα, όχι επειδή θα τις κρατούσαν»

«Αυτές οι εκπομπές είναι για άτομα με χαμηλό ΙQ και για να κρατήσουν το χαμηλό επίπεδο IQ βάζουν κάτι αξιοπερίεργο, για την ελληνική κοινωνία, μέσα…» σημείωσε η Μίνα Ορφανού. Η τρανς ηθοποιός Μίνα Ορφανού, έδωσε μια συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» και αναφέρθηκε στην εκτεταμένη φετινή παρουσία των τρανς μοντέλων στο reality μόδας […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μίνα Ορφανού: "Στο GNTM πήραν τις τρανς για τα νούμερα, όχι επειδή θα τις κρατούσαν"

"Ήθελαν να εστιάσει ο κόσμος 2-3 μέρες εκεί, να συνηθίσει την εκπομπή και μετά να τις διώξουν"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»