Βαρύ πένθος στην κηδεία Αλέξανδρου Νικολαΐδη: Γέμισε στεφάνια η εκκλησία στη Θεσσαλονίκη

15:18 - 15/10/2022

O θάνατος του Αλέξανδρου Νικολαΐδη βύθισε στο πένθος την Ελλάδα με τον πρόωρο θάνατό του, μόλις στα 42 του χρόνια και στην κηδεία του κανείς δεν ξέχασε τον δύο φορές “αργυρό” Έλληνα Ολυμπιονίκη.O θάνατος του Αλέξανδρου Νικολαΐδη βύθισε στο πένθος την Ελλάδα με τον πρόωρο θάνατό του, μόλις στα 42 του χρόνια και στην κηδεία του κανείς δεν ξέχασε τον δύο φορές “αργυρό” Έλληνα Ολυμπιονίκη.Ο Ιερός Καθεδρικός Ναός Τιμίου Προδρόμου Νεαπόλεως Θεσσαλονίκης γέμισε από νωρίς με στεφάνια για τον Αλέξανδρο Νικολαΐδη, τόσο από τον αθλητικό κόσμο, όσο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχάλης Μουρούτσος για την κηδεία του Αλέξανδρου Νικολαΐδη: «Έτρεμαν τα πόδια μου και είχαν κοπεί τα χέρια μου»

Το τελευταίο αντίο στον Ολυμπιονίκη Τάε Κβο Ντο, Αλέξανδρο Νικολαΐδη...

Διαβάστε το στο Zougla

Μιχάλης Μουρούτσος για την κηδεία του Αλέξανδρου Νικολαΐδη: «Έτρεμαν τα πόδια μου και είχαν κοπεί τα χέρια μου»

Το τελευταίο αντίο στον Ολυμπιονίκη Τάε Κβο Ντο, Αλέξανδρο Νικολαΐδη, είπαν το μεσημέρι του Σαββάτου συγγενείς, φίλοι και γνωστοί στον Ιερό Καθεδρικό Ναό...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ραγίζουν καρδιές στην κηδεία του Αλέξανδρου Νικολαΐδη - Τυλιγμένος με την ελληνική σημαία ο Ολυμπιονίκης (VIDEO)

Η κηδεία του αδικοχαμένου Ολυμπιονίκη βρίσκεται εν εξελίξει στον Ιερό Καθεδρικό Ναό Τιμίου Προδρόμου Νεαπόλεως Θεσσαλονίκης,, με το φέρετρο να είναι τυλιγμένο με την ελληνική σημαία, με την σορό του να εκτίθεται αρχικά προς χαιρετισμό, πριν την εξόδιο ακολουθία.

Διαβάστε το στο aek365.com

ΒΙΝΤΕΟ - Ραγίζουν καρδιές στην κηδεία του Αλέξανδρου Νικολαΐδη - Τυλιγμένος με την ελληνική σημαία ο Ολυμπιονίκης

ΒΙΝΤΕΟ - Ραγίζουν καρδιές στην κηδεία του Αλέξανδρου Νικολαΐδη - Τυλιγμένος με την ελληνική σημαία ο Ολυμπιονίκης 15/10/2022 Μέσα σε κλίμα άκρατης συγκίνησης και οδύνης γίνεται η κηδεία του ηρωϊκού Ολυμπιονίκη Αλέξανδρου Νικολαΐδη, ο οποίος έφυγε πρόωρα από την ζωή στα 43 του χρόνια «χτυπημένος» από καρκίνο. Ο Αλέξανδρος Νικολαΐδης έφυγε από την ζωή λίγο πριν κλείσει τα 43 του χρόνια, αφήνοντας πίσω του μία υπέρλαμπρη αθλητική καριέρα κι ένα συγκλονιστικό μήνυμα ως ύστατο «χαίρε».  Η κηδεία του αδικοχαμένου Ολυμπιονίκη βρίσκεται εν εξελίξει στον Ιερό Καθεδρικό Ναό Τιμίου Προδρόμου Νεαπόλεως Θεσσαλονίκης,, με το φέρετρο να είναι τυλιγμένο με την ελληνική σ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»