Αλέξανδρος Νικολαΐδης: Συγκλονίζει ο Μιχάλης Μουρούτσος – “Έτρεμαν τα πόδια και είχαν κοπεί τα χέρια μου που κρατούσα τα μετάλλιά σου”

13:48 - 16/10/2022

Συγκλονίζει ο Μιχάλης Μουρούτσος, συναθλητής και φίλος του Αλέξανδρου Νικολαΐδη, με ένα κείμενο που δημοσίευσε το πρωί της Κυριακής, μία μέρα μετά την κηδεία του σπουδαίου Ολυμπιονίκη, που έφυγε από την ζωή σε ηλικία 42 ετών. Ο Μιχάλης Μουρούτσος κατά την διάρκεια της τελετής μετέφερε τα μετάλλια του φίλου του Αλέξανδρου, συντετριμμένος από τον πρόωρο […] The post Αλέξανδρος Νικολαΐδης: Συγκλονίζει ο Μιχάλης Μουρούτσος – “Έτρεμαν τα πόδια και είχαν κοπεί τα χέρια μου που κρατούσα τα μετάλλιά σου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Νικολαϊδης: Ραγίζει καρδιές ο Μιχάλης Μουρούτσος – «Έτρεμαν τα πόδια και μου είχαν κοπεί τα χέρια»

Μία συγκλονιστική ανάρτηση έκανε ο Μιχάλης Μουρούτσος, ο οποίος χθες στην κηδεία του Αλέξανδρου Νικολαϊδη, μετέφερε τα μετάλλια που είχε […] The post Αλέξανδρος Νικολαϊδης: Ραγίζει καρδιές ο Μιχάλης Μουρούτσος – «Έτρεμαν τα πόδια και μου είχαν κοπεί τα χέρια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Η Χιονάτη δεν έχει φύγει από τα πάρκα της Disney παρά τις φήμες

Μαρία Σολωμού: Λέω στον γιο μου να σέβεται τις γυναίκες – Βλέπουμε τι συμβαίνει στον κόσμο

Έκκληση από το Μουσείο Τζέιν Όστεν προς το κοινό – Πώς μπορείτε να βοηθήσετε

Σοφία Αρβανίτη: «Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε ζευγάρι με τον Μιχάλη Ρακιντζή»

Bella Hadid: Οι γλυκές ευχές στην Gigi για τα γενέθλιά της

Τόλης Βοσκόπουλος: Όταν μοιράστηκε τη θεατρική σκηνή με τη Γεωργία Βασιλειάδου – Σπάνια φωτογραφία