Έλλη Στάη: «Μου συνέβη στα 40»

01:22 - 18/10/2022

Για τη μάχη που έδωσε με την κατάθλιψη μίλησε η Έλλη Στάη στην Μεγάλη Εικόνα με την Νίκη Λυμπεράκη. «Πέρασα […] The post Έλλη Στάη: «Μου συνέβη στα 40» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Στάη: «Μου συνέβη στα 40, πέρασα κατάθλιψη – Το κάνει τέρας»

Στη μάχη που έδωσε με την κατάθλιψη αναφέρθηκε η Έλλη Στάη στην Μεγάλη Εικόνα με την Νίκη Λυμπεράκη.Στη μάχη που έδωσε με την κατάθλιψη αναφέρθηκε η Έλλη Στάη στην Μεγάλη Εικόνα με την Νίκη Λυμπεράκη.«Πέρασα κατάθλιψη. Είναι πολύ δύσκολη εμπειρία γιατί όποιος το πρωτοσυναντά αυτό, δεν το ξέρει καθόλου. Πραγματικά θέλει μεγάλη βοήθεια από το περιβάλλον για να μπορέσει να βρει το δρόμο που θα το αντιμετωπίσει, θα συνέλθει. Στη ζωή δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλλη Στάη: «Έχω περάσει κατάθλιψη. Μου συνέβη στα 40»

Η Έλλη Στάη ήταν καλεσμένη στην πρεμιέρα της «Μεγάλης Εικόνας» στο Mega και μίλησε για όλα. Τη δημοσιογραφία, τη θέση των γυναικών στην κοινωνία, την κοινωνική και την προεκλογική επικαιρότητα έως την επιτυχημένη διαδρομή της, τους μεγάλους σταθμούς της καριέρας της, τους ανθρώπους που γνώρισε και συνεργάστηκε αλλά και τις προσωπικές αναζητήσεις σε διάφορες φάσεις της ζωής […] The post Έλλη Στάη: «Έχω περάσει κατάθλιψη. Μου συνέβη στα 40» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»