Γέννησε η Άρτεμις Αστεριάδη

18:40 - 19/10/2022

Μαμά για δεύτερη φορά έγινε η Άρτεμις Αστεριάδη.  Η ηθοποιός, όπως ανακοίνωσε μέσα από τον λογαριασμό To άρθρο Γέννησε η Άρτεμις Αστεριάδη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γέννησε η Άρτεμις Αστεριάδη

Μανούλα για δεύτερη φορά έγινε η Άρτεμις Αστεριάδη η οποία πλέον πλέει σε πελάγη ευτυχίας αφού έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι, τον δεύτερο καρπό του έρωτά της με τον αγαπημένο της Θαλή. Μαζί έχουν αποκτήσει ήδη έναν γιο, ο οποίος σήμερα είναι τεσσάρων ετών. Η Άρτεμις Αστεριάδη, μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram έκανε γνωστή την ευχάριστη είδηση τονίζοντας πως γέννησε με καισαρική. «Αυτό είναι το λεγόμενο πρωτόγαλα που βγάζουμε, εγώ το βγάζω με το θήλαστρο. Γέννησα 35 εβδομάδων και το παιδί έχει πάει θερμοκοιτίδα αλλά είμαι καλά άρα είμαι χαρούμενη. Γέννησα με επισκληρίδιο και καισαρική. Χθες σηκώθηκα και περπάτησα και η αλήθεια είναι ότι είχα από την επισκλήριδιο μ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γέννησε η Άρτεμις Αστεριάδη

Γέννησε η Άρτεμις Αστεριάδη κι έφερε στον κόσμο το δεύτερο παιδάκι της. Η ηθοποιός μοιράστηκε το χαρμόσυνο γεγονός μέσα από […] The post Γέννησε η Άρτεμις Αστεριάδη appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»