Ελισάβετ Μουτάφη: Αποκαλύπτει για πρώτη φορά – «Έχασα το βαφτιστήρι μου, 13 χρόνων – Ήταν προσωπική τραγωδία»

08:24 - 20/10/2022

Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Ελισάβετ Μουτάφη στο περιοδικό Hello και στη δημοσιογράφο. Η ηθοποιός To άρθρο Ελισάβετ Μουτάφη: Αποκαλύπτει για πρώτη φορά – «Έχασα το βαφτιστήρι μου, 13 χρόνων – Ήταν προσωπική τραγωδία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελισάβετ Μουτάφη: «Έχασα το βαφτιστήρι μου, 13 χρόνων»

Συνέντευξη στο περιοδικό Hello παραχώρησε η Ελισάβετ Μουτάφη, η οποία πρωταγωνιστεί στη σειρά «Βραχιόλι της φωτιάς» και μίλησε για τον ρόλο της, για...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελισάβετ Μουτάφη: "Έχασα το βαφτιστήρι μου, 13 χρόνων"

"Το ζήσαμε τρία χρόνια αυτό με την αρρώστια του"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Συνταγή για μαρμελάδα πορτοκάλι

Dior: Ο οίκος ταξίδεψε στην Νέα Υόρκη και παρουσίασε μία συλλογή ωδή στο ανδρόγυνο στιλ της Marlene Dietrich

Τροχαίο ατύχημα για τη Μαρία Αντωνά – Το αμάξι της «πετάχτηκε» σε βιτρίνα μαγαζιού

Γιάννης Φέρτης: Σήμερα η κηδεία του κορυφαίου ηθοποιού – Η επιθυμία της οικογένειας

Μαρίνα Βερνίκου: Λαμπερές εμφανίσεις στα εγκαίνια της φιλανθρωπικής δημοπρασίας προσφοράς – Φωτογραφίες TLIFE

Αναστασία: Η αποκάλυψη για το γεγονός που την έχει πληγώσει στον χώρο της μουσικής – «Υπάρχουν χτυπήματα κάτω από τη μέση»