Σαλίνα Γαβαλά: «Ο πατέρας μου με σύστησε στην νέα του οικογένεια ως… φίλη»

11:48 - 20/10/2022

Τη Σαλίνα Γαβαλά συνάντησε η κάμερα της εκπομπής “Super Κατερίνα” και η δημοσιογράφος Μαρία Βλάχου. Η To άρθρο Σαλίνα Γαβαλά: «Ο πατέρας μου με σύστησε στην νέα του οικογένεια ως… φίλη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η εξομολόγηση της Σαλίνας Γαβαλά: «Ο πατέρας μου με σύστησε στην νέα του οικογένεια ως… φίλη»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην κάμερα εκπομπής «Super Κατερίνα» παραχώρησε η Σαλίνα Γαβαλά, η οποία εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων τα τραύματα που έχει στην...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σαλίνα Γαβαλά: «Ο πατέρας μου με σύστησε στην νέα του οικογένεια ως… φίλη»

Τη Σαλίνα Γαβαλά συνάντησε η κάμερα της εκπομπής “Super Κατερίνα” και η δημοσιογράφος Μαρία Βλάχου. Τη Σαλίνα Γαβαλά συνάντησε η κάμερα της εκπομπής “Super Κατερίνα” και η δημοσιογράφος Μαρία Βλάχου. Η ηθοποιός και ερμηνεύτρια μίλησε για τα τραύματα που έχει στην ψυχή της από τη σχέση που είχε ως παιδί με τον πατέρα της, αλλά και για το σοκ που ακόμη δεν έχει ξεπεράσει από τη στιγμή που εκείνος τη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σαλίνα Γαβαλά: «Ο πατέρας μου με σύστησε ως φίλη στη νέα του οικογένεια»

Στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα παραχώρησε συνέντευξη η Σαλίνα Γαβαλά το πρωινό της Πέμπτης στον Alpha. Η γοητευτική τραγουδίστρια […] The post Σαλίνα Γαβαλά: «Ο πατέρας μου με σύστησε ως φίλη στη νέα του οικογένεια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Σαλίνα Γαβαλά: "Ο πατέρας μου με σύστησε στην νέα του οικογένεια ως φίλη"

"Στην αρχή δε μίλησα, όταν γίνεται αυτό σοκάρεσαι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»