Ρίκα Διαλυνά: Η νέα ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης, ο Μάρλο Μπράντο και ο μεγάλος τσακωμός Βουγιουκλάκη – Παπαμιχαήλ

15:00 - 20/10/2022

Η Ρίκα Διαλυνά υποδέχτηκε την κάμερα της εκπομπής της Ελένης Μενεγάκη και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Αρκά, To άρθρο Ρίκα Διαλυνά: Η νέα ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης, ο Μάρλο Μπράντο και ο μεγάλος τσακωμός Βουγιουκλάκη – Παπαμιχαήλ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρίκα Διαλυνά: Το ραντεβού με τον Μάρλον Μπράντο και ο τσακωμός Βουγιουκλάκη - Παπαμιχαήλ στις Κάννες

Δείτε βίντεο με τη συνέντευξη της ηθοποιού από το Ηράκλειο Κρήτης, όπου και ζει πλέον μόνιμα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ρίκα Διαλυνά: Το ραντεβού με τον Μάρλον Μπράντο και ο τσακωμός Βουγιουκλάκη – Παπαμιχαήλ στις Κάννες

Στη νέα της ζωή στην Κρήτη, το Χόλιγουντ και τον Μάρλον Μπράντο αναφέρθηκε η Ρίκα Διαλυνά σε συνέντευξή της που προβλήθηκε σήμερα, Πέμπτη 20 Οκτωβρίου. Η ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ελένη» που υποδέχτηκε στο σπίτι της στο Ηράκλειο Κρήτης, όπου και ζει μόνιμα τον τελευταίο χρόνο. Αρχικά, η Ρίκα Διαλυνά έκανε μία αναδρομή […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»