Ρίκα Διαλυνά: «Έχω ένα παράπονο από τον σύζυγο μου που έφυγε από τη ζωή»

15:28 - 20/10/2022

Η Ρίκα Διαλυνά παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης στην κάμερα της εκπομπής της Ελένης Μενεγάκη και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Αρκά […] The post Ρίκα Διαλυνά: «Έχω ένα παράπονο από τον σύζυγο μου που έφυγε από τη ζωή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρίκα Διαλυνά: Έχω ένα παράπονο από τον σύζυγο μου, δεν εχει παρουσιαστεί ποτέ στο όνειρό μου

Η Ρίκα Διαλυνά άνοιξε το σπίτι της στην κάμερα της εκπομπής της Ελένης Μενεγάκη και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Αρκά, και μίλησε για τη νέα ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης, τον Μάρλο Μπράντο και τον μεγάλο τσακωμό της Βουγιουκλάκη με τον Παπαμιχαήλ. Η ηθοποιός Ρίκα Διαλυνά μίλησε για την καριέρα στο Χόλυγουντ και τη γνωριμία της με ... Περισσότερα To άρθρο Ρίκα Διαλυνά: Έχω ένα παράπονο από τον σύζυγο μου, δεν εχει παρουσιαστεί ποτέ στο όνειρό μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ρίκα Διαλυνά: Η ζωή στην Κρήτη και το παράπονο που έχει από τον σύζυγό της

«Μου έκανε καλό που με φωνάζανε ασχημόπαπο γιατί έδινα σημασία στον εσωτερικό κόσμο», εξομολογείται η αγαπημένη ηθοποιός

Διαβάστε το στο in.gr

Ρίκα Διαλυνά: «Έχω ένα παράπονο από τον σύζυγο μου που έφυγε από τη ζωή»

Η Ρίκα Διαλυνά παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης στην κάμερα της εκπομπής της Ελένης Μενεγάκη και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Αρκά την Πέμπτη στο MEGA. Η δημοφιλής ηθοποιός του ελληνικού κινηματογράφου αφηγήθηκε από καρδιάς την πολυτάραχη ζωή της που είναι σαν παραμύθι.Η Ρίκα Διαλυνά παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης στην κάμερα της εκπομπής της Ελένης Μενεγάκη και τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Αρκά την Πέμπτη στο MEGA. Η δημοφιλής ηθοποιός του ελληνικού κινηματογράφου αφηγήθηκε από καρδιάς την πολυτάραχη ζωή της που είναι σαν παραμύθι.Σχετικά με τον σύζυγό της η αγαπημένη ηθοποιός αποκάλυψε πως «όταν έφυγε ο άνδρας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»