Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Σοκάρει η αποκάλυψη για τον τρόπο που η μητέρα της έμαθα για τον θάνατο του Μίκη Θεοδωράκη

14:58 - 22/10/2022

Στην εκπομπή «Δύο στη 1» και την Έρη Βαρδάκη μίλησε η Μαργαρίτα Θεοδωράκη. Η κόρη του To άρθρο Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Σοκάρει η αποκάλυψη για τον τρόπο που η μητέρα της έμαθα για τον θάνατο του Μίκη Θεοδωράκη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Η αποκάλυψή της για τον θάνατο του Μίκη που ξάφνιασε

«Είδε τον τάφο του πατέρα μου έναν χρόνο μετά... Φέτος κατάλαβε ότι έχει πεθάνει»

Διαβάστε το στο in.gr

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Η αποκάλυψή της για τον θάνατο του Μίκη που ξάφνιασε

«Είδε τον τάφο του πατέρα μου έναν χρόνο μετά… Φέτος κατάλαβε ότι έχει πεθάνει»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Η αποκάλυψη για τον θάνατο του Μίκη

Η Μαργαρίτα Θεοδωράκη αποκάλυψε ότι η μητέρα της δεν ήξερε ότι ο Μίκης Θεοδωράκης είχε πεθάνει. Οπως είπε, είδε τον…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Η αποκάλυψή της για τον θάνατο του Μίκη που ξάφνιασε

«Είδε τον τάφο του πατέρα μου έναν χρόνο μετά… Φέτος κατάλαβε ότι έχει πεθάνει»

Διαβάστε το στο tovima

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Σοκάρει η αποκάλυψη για τον τρόπο που η μητέρα της έμαθε για τον θάνατο του Μίκη Θεοδωράκη

Στην εκπομπή «Δύο στη 1» και την Έρη Βαρδάκη μίλησε η Μαργαρίτα Θεοδωράκη. Η κόρη του αείμνηστου Μίκη Θεοδωράκη αναφέρθηκε στις αλλαγές που έχουν γίνει στη ζωή της από τη μέρα που ο πατέρας της πέθανε αποκαλύπτοντας μάλιστα πως η μητέρα της μέχρι πολύ πρόσφατα δε γνώριζε για τον θάνατό του. Ακόμη, η Μαργαρίτα Θεοδωράκη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»