Λένα Παπαληγούρα: «Στο γάμο μου έγινε κατακλυσμός, σε όλες τις φωτογραφίες είμαι με ξεκολλημένη τη ψεύτικη βλεφαρίδα»

20:02 - 24/10/2022

Η Λένα Παπαληγούρα φιλοξενήθηκε στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Η ηθοποιός μίλησε για το […] The post Λένα Παπαληγούρα: «Στο γάμο μου έγινε κατακλυσμός, σε όλες τις φωτογραφίες είμαι με ξεκολλημένη τη ψεύτικη βλεφαρίδα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λένα Παπαληγούρα: Στο γάμο μου έγινε κατακλυσμός, σε όλες τις φωτογραφίες είμαι με ξεκολλημένη τη ψεύτικη βλεφαρίδα

Καλεσμένη της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλο στην εκπομπή «Στούντιο 4» της ΕΡΤ βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας (24/10) η Λένα Παπαληγούρα. Η γνωστή ηθοποιός, η οποία θα πρωταγωνιστήσει στη νέα σειρά της κρατικής τηλεόρασης «Η πτώση», μεταξύ άλλων μίλησε για τη σχέση με τα παιδιά της αλλά και για τον γάμο της με τον Άκη Πάντο, λέγοντας ότι τον οργάνωσε μόνη της. «Πέρασα ωραία. Αλήθεια το απήλαυσα. Δηλαδή έπαιρνα προσφορές. Πήγα σε κάθε ανθοπωλείο της Αθήνας. Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι τον γάμο τον κάνει κάποιος άλλος. Ήθελα να πιστεύω ότι μια φορά παντρεύεσαι. Μου αρέσει πάρα πολύ να οργανώνω τέτοια πράγματα. Τον γάμο μου τον είχα κάνει όλο εγώ. Τον είχα οργανώσει μόνη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»