Μάκης Τσέλιος: Ερωτεύτηκα τον Μπίλι Μπο και έκανα ό,τι ήταν δυνατόν για να τον κρατήσω στη ζωή – ΒΙΝΤΕΟ

17:34 - 25/10/2022

Ο Μάκης Τσέλιος προχώρησε σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη για τη σχέση που είχε με τον Μπίλι Μπο και τις τελευταίες του στιγμές, λίγο πριν πεθάνει από AIDS, το 1987, σε ηλικία 33 ετών. Ο Βασίλης Κουρκουμέλης, γνωστός ως Μπίλι Μπο, ήταν ένας από τους κορυφαίους Έλληνες σχεδιαστές της δεκαετίας του 1980, η φήμη του οποίου […]

Διαβάστε Περισσότερα στο dete.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποκαλυπτικός Μάκης Τσέλιος: Ερωτεύτηκα τον Μπίλι Μπο – Έκανα ό,τι ήταν δυνατόν για να τον κρατήσω στη ζωή

Ο Μάκης Τσέλιος παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη για τη σχέση που είχε με τον Μπίλι Μπο αλλά και τις τελευταίες του στιγμές, λίγο πριν πεθάνει από AIDS, το 1987, σε ηλικία 33 ετών.Ο Μάκης Τσέλιος παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη για τη σχέση που είχε με τον Μπίλι Μπο αλλά και τις τελευταίες του στιγμές, λίγο πριν πεθάνει από AIDS, το 1987, σε ηλικία 33 ετών.Ο Βασίλης Κουρκουμέλης, γνωστός ως Μπίλι Μπο, ήταν ένας από τους κορυφαίους Έλληνες σχεδιαστές της δεκαετίας του 1980, η φήμη του οποίου ξεπέρασε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μάκης Τσέλιος: Ερωτεύτηκα τον Μπίλι Μπο, έκανα τα πάντα για να κρατηθεί στη ζωή - Ήθελα να γεράσουμε μαζί [βίντεο]

Η εξομολόγηση του Μάκη Τσέλιου για τον Μπίλι Μπο, το AIDS και τις δύσκολες στιγμές στο νοσοκομείο.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Μάκης Τσέλιος: Ερωτεύτηκα τον Μπίλι Μπο και προσπάθησα να τον κρατήσω στη ζωή

Ο Μάκης Τσέλιος, έδωσε μία συνέντευξη για τη σχέση που είχε με τον Μπίλι Μπο, αλλά και για τις τελευταίες του στιγμές πριν πεθάνει από AIDS.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Mάκης Τσέλιος: Ερωτεύτηκα τον Μπίλι Μπο, ήθελα να γεράσουμε μαζί – Πέθανε στην αγκαλιά μου

O Mάκης Τσέλιος παραχώρησε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή “Στούντιο 4”. Ο γνωστός σχεδιαστής μεταξύ άλλων εξομολογήθηκε ότι ήταν ερωτευμένος με τον Μπίλι Μπο, ήταν ο άνθρωπός του και ότι ήθελε να γεράσουν μαζί. “Έβλεπα ένα ωραίο παιδάκι που έπαιζε με τους φίλους του. Ο Βασίλης ήταν 17, εγώ ήμουν 26 χρονών. Πιάσαμε την […] The post Mάκης Τσέλιος: Ερωτεύτηκα τον Μπίλι Μπο, ήθελα να γεράσουμε μαζί – Πέθανε στην αγκαλιά μου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ dete.gr

Πάτρα: Ένα μεγάλο ουράνιο τόξο υπέροχο και μοναδικό (φωτό)

Γιώργος Παπανδρέου:  «Η Δημοκρατία Κινδυνεύει»

Κάστανο – το superfood: Η θρεπτική αξία και οι ευεργετικές του ιδιότητες στον οργανισμό

Ηλεία: Πλημμύρισαν σπίτια και εκτάσεις στη Μυρτιά

Απτόητη η οικονομία των ΗΠΑ, ανάπτυξη 2,9% το δ’ τρίμηνο του 2022

Πάνω από 2.000 Βρετανοί έχουν αφήσει γράμμα σε νεκρούς αγαπημένους τους