Ελένη Ουζουνίδου για Πάνο Νάτση: «Σοκαριστικό, δεν έχουμε συνέλθει ακόμα»

00:20 - 26/10/2022

Η Ελένη Ουζουνίδου ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την απώλεια του Πάνου […] The post Ελένη Ουζουνίδου για Πάνο Νάτση: «Σοκαριστικό, δεν έχουμε συνέλθει ακόμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ελένη Ουζουνίδου μίλησε για τον Πάνο Νάτση στην εκπομπή του Αρναούτογλου

H υπέροχη και πολύ ευγενής ηθοποιός Ελένη Ουζουνίδου που παίζει φέτος στην επιτυχημένη κωμική σειρά του ΑΝΤ1 «Ποιος Παπαδόπουλος» ενώ εμφανίζεται και στα «Νούμερα», την μουσική σειρά του Φοίβου Δεληβοριάς στην ΕΡΤ1, ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου, The 2night Show και ομολογουμένως ήταν απολαυστική.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ελένη Ουζουνίδου για τον Πάνο Νάτση: «Με σόκαρε ο θάνατός του, δεν έχω συνέλθει ακόμα»

H Eλένη Ουζουνίδου που τη φετινή τηλεοπτική σεζόν πρωταγωνιστεί στην τηλεοπτική σειρά “Ποιος Παπαδόπουλος” καθώς και To άρθρο Ελένη Ουζουνίδου για τον Πάνο Νάτση: «Με σόκαρε ο θάνατός του, δεν έχω συνέλθει ακόμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ουζουνίδου για Νάτση: "Σοκαριστικό, δεν έχουμε συνέλθει ακόμα"

"Στις Σέρρες έκανα την Ευτυχία, τη μαμά του"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ελένη Ουζουνίδου για Πάνο Νάτση: «Δεν έχουμε συνέλθει ακόμα»

Την Ελένη Ουζουνίδου υποδέχτηκε στο The 2Night Show ο Γρηγόρης Αρναούτογλου. Η ηθοποιός εξομολογήθηκε για το τηλεοπτικό της ντεμπούτο που άργησε να συμβεί, αλλά και τον φόβο που είχε να μην χαρακτηριστεί εμπορική. «Δεν περίμενα ότι θα γίνει αυτό το μπαμ στην τηλεόραση. Ξεκίνησα αργά να παίζω στην τηλεόραση, στα 42 μου. Τη φοβόμουν λίγο, […] The post Ελένη Ουζουνίδου για Πάνο Νάτση: «Δεν έχουμε συνέλθει ακόμα» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»