Βαγγέλης Πλατέλλας : «Στην Ελλάδα κάποιοι δεν σε σέβονται»

21:21 - 18/10/2019

Ο Βαγγέλης Πλατέλλας μίλησε για την προσαρμογή του και την πορεία του στο πρωτάθλημα του Αζερμπαϊτζάν, για την πρώην ομάδα του τον Άρη και έβγαλε παράπονο για την ποδοσφαιρική Ελλάδα

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαγγέλης Πλατέλλας : Στην Ελλάδα ορισμένοι δεν σε σέβονται

Ο Βαγγέλης Πλατέλλας μίλησε για την προσαρμογή του και την πορεία του στο πρωτάθλημα του Αζερμπαϊτζάν, για την πρώην ομάδα του τον Άρη και έβγαλε παράπονο για την ποδοσφαιρική Ελλάδα

Διαβάστε το στο tanea.gr

Βαγγέλης Πλατέλλας : «Στην Ελλάδα κάποιοι δεν σε σέβονται»

Ο Βαγγέλης Πλατέλλας μίλησε για την προσαρμογή του και την πορεία του στο πρωτάθλημα του Αζερμπαϊτζάν, για την πρώην ομάδα του τον Άρη και έβγαλε παράπονο για την ποδοσφαιρική Ελλάδα

Διαβάστε το στο tovima

Ξεσπάει ο Β.Πλατέλλας : «Στην Ελλάδα κάποιοι δεν σε σέβονται»

Ο Βαγγέλης Πλατέλλας μίλησε για την πορεία του στο πρωτάθλημα του Αζερμπαϊτζάν ως παίκτης της Νέφτσι Μπακού, την προσαρμογή του στην ασιατική χώρα και φυσικά την πρώην ομάδα του τον Άρη. Σχολίασε τις επιλογές του, έβγαλε παράπονο για την ποδοσφαιρική Ελλάδα και έκανε ιδιαίτερη αναφορά στην Εθνική  Για την προσαρμογή στο Μπακού και την επιλογή του «Μου λείπει η Ελλάδα. Σίγουρα υπάρχουν καλές προδιαγραφές στο εξωτερικό αλλά μου λείπουν οι δικοί μου. Είναι μια ανερχόμενη δύναμη το Μπακού και τα επόμενα χρόνια θα έχει εξέλιξη. Δεν δυσκολεύτηκα να μείνω στο Μπακού. Είναι φιλόξενοι και η ομάδα με βοήθησε πολύ σε αυτό το κομμάτι. Είχα άτομο να με κατευθύνει. Ήταν η πιο καλή επιλογή καθώς στο ελληνικό π

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου