Θανάσης Ευθυμιάδης: «Έκανα ό,τι μπορούσα μέχρι να γίνουν 11 τα παιδιά μου, από εδώ και πέρα είναι υπεύθυνα για τη ζωή τους»

14:34 - 29/10/2022

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης μίλησε στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι» και τον Δημήτρη Αλεξάνδρου αποκαλύπτοντας τον λόγο To άρθρο Θανάσης Ευθυμιάδης: «Έκανα ό,τι μπορούσα μέχρι να γίνουν 11 τα παιδιά μου, από εδώ και πέρα είναι υπεύθυνα για τη ζωή τους» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Έκανα ό,τι μπορούσα για τα παιδιά μου μέχρι τα 11 τους, τώρα είναι υπεύθυνα για τη ζωή τους»

«Μπήκαν στην εφηβεία, δεν τα υποχρεώνω σε τίποτα, ας τη ζήσουν όπως τη θέλουν» είπε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Έκανα ό,τι μπορούσα για τα παιδιά μου μέχρι τα 11 τους, είναι υπεύθυνα τώρα για τη ζωή τους»

Συνέντευξη παραχώρησε ο Θανάσης Ευθυμιάδης και αναφέρθηκε στον τρόπο ζωής του, που άλλαξε ριζικά, αλλά και στην απόφασή του να απέχει από την τηλεόραση.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: Έκανα ό,τι μπορούσα για τα παιδιά μου μέχρι τα 11 τους, τώρα είναι υπεύθυνα για τη ζωή τους

Διαβάστε το στο real.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Έκανα ό,τι μπορούσα μέχρι να γίνουν 11 τα παιδιά μου, από εδώ και πέρα είναι υπεύθυνα για τη ζωή τους»

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης μίλησε στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι» και τον Δημήτρη Αλεξάνδρου αποκαλύπτοντας τον λόγο που απείχε τόσο καιρό από την τηλεόραση, τον δρόμο που του άνοιξε η σειρά «Dolce Vita» και το κίνημα Metoo στο ελληνικό θέατρο. Αρχικά, ο Θανάσης Ευθυμιάδης αναφέρθηκε στα «χρυσά χρόνια» της ελληνικής τηλεόρασης, τα οποία είχε την τύχη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: Έκανα ό,τι μπορούσα για τα παιδιά μου μέχρι τα 11 τους, τώρα είναι υπεύθυνα για τη ζωή τους

O Θανάσης Ευθυμιάδης παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Χαμογέλα και Πάλι!” και μεταξύ άλλων αποκάλυψε τον λόγο που απείχε τόσο καιρό από την τηλεόραση, μίλησε για τον δρόμο που του άνοιξε η σειρά «Dolce Vita», για το κίνημα Metoo στο ελληνικό θέατρο και για τα παιδιά του. Στα «χρυσά χρόνια» της ελληνικής τηλεόρασης αναφέρθηκε αρχικά ο […] The post Θανάσης Ευθυμιάδης: Έκανα ό,τι μπορούσα για τα παιδιά μου μέχρι τα 11 τους, τώρα είναι υπεύθυνα για τη ζωή τους appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»