Αλέκος Συσσοβίτης: «Ήταν η μόνη στιγμή στη ζωή μου που δεν είχα κανέναν έλεγχο»

18:22 - 29/10/2022

Με αφορμή τη συμμετοχή στο σίριαλ Στοργή βρέθηκε ο Αλέκος Συσσοβίτης στο πλατό της εκπομπής «Γεια σου» για να συναντήσει την […] The post Αλέκος Συσσοβίτης: «Ήταν η μόνη στιγμή στη ζωή μου που δεν είχα κανέναν έλεγχο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέκος Συσσοβίτης: «Έπαθα κρίση πανικού κι ένιωθα πως δεν είχα κανέναν έλεγχο, ότι θα πεθάνω»

Όσα δήλωσε ο ηθοποιός για τη στιγμή εκείνη που τον τρομοκράτησε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: Ήταν τέτοιος ο τρόμος που δεν μπορούσα ελέγξω τα μέσα μου

Όσα εξομολογήθηκε ο Αλέκος Συσσοβίτης για την κρίση πανικού. Για την μόνη στιγμή που βίωσε κρίση πανικού μέχρι σήμερα και την δύσκολη διαχείριση της μίλησε ο Αλέκος Συσσοβίτης όταν βρέθηκε καλεσμένος της Μαρίας Μπακοδήμου στο πλατό της εκπομπής “Γεια σου” στον ΣΚΑΪ.  “Έχω πάθει μια φορά πραγματικά κρίση πανικού. Ναι, έχω πάθει και πραγματικά ήταν ... Περισσότερα To άρθρο Αλέκος Συσσοβίτης: Ήταν τέτοιος ο τρόμος που δεν μπορούσα ελέγξω τα μέσα μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλέκος Συσσοβίτης: «Δεν είχα κανέναν έλεγχο… Έλεγα ότι θα πεθάνω»

Ο ηθοποιός σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση

Διαβάστε το στο in.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: Ήταν η μόνη στιγμή στη ζωή μου που δεν είχα κανέναν έλεγχο

Με αφορμή τη συμμετοχή στο σίριαλ Στοργή βρέθηκε ο Αλέκος Συσσοβίτης στο πλατό της εκπομπής «Γεια σου» για να συναντήσει την Μαρία Μπακοδήμου το απόγευμα του Σαββάτου στον ΣΚΑΪ. Μέσα σε όλα, ο γνωστός πρωταγωνιστής αναφέρθηκε στην έντονη κρίση πανικού που έχει βιώσει στο παρελθόν και την δύσκολη διαχείριση της. Πιο συγκεκριμένα, ο Αλέκος Συσσοβίτης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχω πάθει μια φορά πραγματικά κρίση πανικού. Ναι, έχω πάθει και πραγματικά ήταν η μόνη στιγμή στη ζωή μου που δεν είχα κανέναν έλεγχο. Έλεγα ότι τώρα, μα τώρα, θα πεθάνω. Δεν ξέρω πως και γιατί αλλά ήταν τέτοιος ο τρόμος που δεν μπορούσα ελέγξω τα μέσα μου». «Ενώ ήμουν νοήμων και είχα τη λογική μου, δεν μπορούσε η λ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: Ήταν τέτοιος ο τρόμος που δεν μπορούσα ελέγξω τα μέσα μου

Για την μόνη στιγμή που βίωσε κρίση πανικού μέχρι σήμερα και την δύσκολη διαχείριση της μίλησε ο Αλέκος Συσσοβίτης όταν βρέθηκε καλεσμένος της Μαρίας Μπακοδήμου στο πλατό της εκπομπής “Γεια σου” στον ΣΚΑΪ.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: «Ήταν η μόνη στιγμή στη ζωή μου που δεν είχα κανέναν έλεγχο – Έλεγα ότι τώρα, μα τώρα, θα πεθάνω»

Στην έντονη κρίση πανικού που έχει βιώσει στο παρελθόν και την δύσκολη διαχείριση της, αναφέρθηκε ο Αλέκος Συσσοβίτης στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου στον ΣΚΑΪ.Στην έντονη κρίση πανικού που έχει βιώσει στο παρελθόν και την δύσκολη διαχείριση της, αναφέρθηκε ο Αλέκος Συσσοβίτης στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου στον ΣΚΑΪ.O Αλέκος Συσσοβίτης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχω πάθει μια φορά πραγματικά κρίση πανικού. Ναι, έχω πάθει και πραγματικά ήταν η μόνη στιγμή στη ζωή μου που δεν είχα κανέναν έλεγχο. Έλεγα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: «Δεν είχα κανέναν έλεγχο… Έλεγα ότι θα πεθάνω»

Συνέντευξη παραχώρησε ο Αλέκος Συσσοβίτης και, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στην κρίση πανικού που έπαθε στο παρελθόν. Ο ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Γεια σου» και εξομολογήθηκε ότι τη στιγμή εκείνη ένιωσε ότι «χάνει τον έλεγχο» του εαυτού του και ότι θα πεθάνει.  «Έχω πάθει μια φορά πραγματική κρίση πανικού. Έχω πάθει και πραγματικά, ήταν η μόνη […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»