Μπέσσυ Αργυράκη για Γιώργο Χατζηνάσιο: «Έχει παρεξηγήσει τη λέξη, δεν θέλω να την λέω, είναι κακιά»

14:32 - 30/10/2022

Η Μπέσσυ Αργυράκη απάντησε στα παρασκήνια του J2US για τις πρόσφατες δηλώσεις που έκανε ο Γιώργος Χατζηνάσιος, αποκαλώντας την με […] The post Μπέσσυ Αργυράκη για Γιώργο Χατζηνάσιο: «Έχει παρεξηγήσει τη λέξη, δεν θέλω να την λέω, είναι κακιά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μπέσσυ Αργυράκη για τον Γιώργο Χατζηνάσιο που τη χαρακτήρισε «ζωντόβολο»: «Έχει παρεξηγήσει τη λέξη»

Στα παρασκήνια του J2US συνάντησε η κάμερα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» τη Μπέσσυ Αργυράκη και To άρθρο Η Μπέσσυ Αργυράκη για τον Γιώργο Χατζηνάσιο που τη χαρακτήρισε «ζωντόβολο»: «Έχει παρεξηγήσει τη λέξη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μπέσσυ Αργυράκη για το «ζωντόβολο» του Γιώργου Χατζηνάσιου: «Μάλλον έχει παρεξηγήσει τη λέξη»

«Ζωντόβολο» χαρακτήρισε σε πρόσφατες δηλώσεις του στη «Super Κατερίνα» την Μπέσσυ Αργυράκη ο Γιώργος Χατζηνάσιος σε ένα ευρύτερο εύθυμο πλαίσιο για να περιγράψει ότι η τραγουδίστρια είναι η χαρά της ζωής. «Η Μπέσσυ ξεχώρισε για το περίφημο «Ντο Σι». Ήταν ένα ζωντόβολο μέσα στην παρέα μας. Με τη χαρά που τη διέπει σε όλες τις εκφάνσεις και εκφράσεις, μας […] The post Μπέσσυ Αργυράκη για το «ζωντόβολο» του Γιώργου Χατζηνάσιου: «Μάλλον έχει παρεξηγήσει τη λέξη» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»