Νεκτάριος Σφυράκης: «Με στρίμωξε στη γωνία κι έβαλε το πιστόλι στο στομάχι μου»

13:50 - 31/10/2022

Ο Νεκτάριος Σφυράκης έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τη Νάντια Ρηγάτου. Ο τραγουδιστής μίλησε και για μερικά […] The post Νεκτάριος Σφυράκης: «Με στρίμωξε στη γωνία κι έβαλε το πιστόλι στο στομάχι μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει πασίγνωστος έλληνας τραγουδιστής: «Με στρίμωξε στη γωνία κι έβαλε το πιστόλι στο στομάχι μου»

«Ήρθε μετά στο καμαρίνι και...»

Διαβάστε το στο in.gr

Τρομερή αποκάλυψη Νεκτάριου Σπυράκη: «Με στρίμωξε στη γωνία κι έβαλε το πιστόλι στο στομάχι μου» (vid)

Για αυτά που νοσταλγεί αλλά και όσα περίεργα έζησε στα νυχτερινά κέντρα μίλησε ο γνωστός καλλιτέχνης σε συνέντευξη του.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Συγκλονίζει πασίγνωστος έλληνας τραγουδιστής: «Με στρίμωξε στη γωνία κι έβαλε το πιστόλι στο στομάχι μου»

«Ήρθε μετά στο καμαρίνι και…»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: Με στρίμωξε στη γωνία κι έβαλε το πιστόλι στο στομάχι μου

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» παραχώρησε ο Νεκτάριος Σφυράκης το πρωί της Δευτέρας (31/10) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε σε ένα περιστατικό το οποίο του συνέβη στο παρελθόν ενώ βρισκόταν στην πίστα. «Ετοιμάζω ένα μουσικό έργο που αφορά στη Μικρά Ασία και ένα τραγούδι όπως τα παλιά, έτσι όπως με ξέρει το κοινό. Νοσταλγώ από τα παλαιότερα χρόνια την ξεγνοιασιά, τη σιγουριά ότι θα έχω δουλειά και το πόσο εύκολα γεμίζουν τα μαγαζιά. Μου έχουν πετάξει κατά λάθος, μαζί με τα λουλούδια, παγάκια και κλειδιά», είπε αρχικά ο Νεκτάριος Σφυράκης. Ο Νεκτάριος Σφυράκης είπε στη συνέχεια: «Θαμώνας μαγαζιού στην Κύπρο μού έβγαλε πιστόλι επειδή αρνήθηκα να πω το τραγούδι που

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Θαμώνας μαγαζιού με στρίμωξε στη γωνία κι έβαλε το πιστόλι στο στομάχι μου»

Για περιστατικά που έχουν συμβεί στην πίστα μίλησε ο Νεκτάριος Σφυράκης στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τη Νάντια Ρηγάτου.Για περιστατικά που έχουν συμβεί στην πίστα μίλησε ο Νεκτάριος Σφυράκης στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τη Νάντια Ρηγάτου.«Ετοιμάζω ένα μουσικό έργο που αφορά στη Μικρά Ασία και ένα τραγούδι όπως τα παλιά, έτσι όπως με ξέρει το κοινό. Νοσταλγώ από τα παλαιότερα χρόνια την ξεγνοιασιά, τη σιγουριά ότι θα έχω δουλειά και το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: "Με στρίμωξε στη γωνία κι έβαλε το πιστόλι στο στομάχι μου"

"Μου ζητούσε εξηγήσεις επειδή δεν είπα το τραγούδι που ήθελε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σοκάρει πασίγνωστος Έλληνας τραγουδιστής – «Με στρίμωξε στη γωνία και μου έβαλε το πιστόλι στο στομάχι»

Στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» μίλησε ο τραγουδιστής Νεκτάριος Σφυράκης. Ο ταλαντούχος ερμηνευτής μίλησε μεταξύ άλλων και για  μερικά ακραία περιστατικά που έχει βιώσει στην πίστα. «Ετοιμάζω ένα μουσικό έργο που αφορά στη Μικρά Ασία και ένα τραγούδι όπως τα παλιά, έτσι όπως με ξέρει το κοινό. Νοσταλγώ από τα παλαιότερα χρόνια την […] Το άρθρο Σοκάρει πασίγνωστος Έλληνας τραγουδιστής – «Με στρίμωξε στη γωνία και μου έβαλε το πιστόλι στο στομάχι» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»