Νεφέλη Ορφανού: Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό; Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις από τους Φιλιππίδη – Λιγνάδη

12:24 - 07/11/2022

Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και τη Σοφία Ραφτοπούλου παραχώρησε η ηθοποιός Νεφέλη Ορφανού.Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και τη Σοφία Ραφτοπούλου παραχώρησε η ηθοποιός Νεφέλη Ορφανού.«Δεν ξέρω αν έχω κάνει επιτυχίες. Έχω κάνει πολλά πράγματα και τα έκανα όλα μαζί. Έχω υπάρξει πάρα πολύ τυχερή στην προσωπική μου ζωή. Δεν ξέρω πως έτυχε, είμαι στριμμένη συνήθως. Στο Ρετιρέ σταματούσε η κυκλοφορία. Στο Σύνταγμα φρέναρε ένας και ζητούσε αυτόγραφο, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεφέλη Ορφανού για Πέτρο Φιλιππίδη – Δημήτρη Λιγνάδη: «Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό; Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις»

Για τον Πέτρο Φιλιππίδη και τον Δημήτρη Λιγνάδη μίλησε η ηθοποιός Νεφέλη Ορφανού αποκαλύπτοντας πως και από τους δύο έχει τις καλύτερες εντυπώσεις. «Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό;» διερωτήθηκε ενώ παράληλα επεσήμανε πως πάντα είχε διαχωρισμένα στο μυαλό της τη δουλειά από το κρεβάτι. H Νεφέλη Ορφανού μίλησε το πρωί της Δευτέρας (7/11) στην εκπομπή του ΣΚΑΪ «Πρωινό μας» και αναφερόμενοι στους δύο ηθοποιούς που βρίσκονται αντιμέτωποι με τη Δικαιοσύνη μετά από καταγγελίες κατά τους για βιασμούς και απόπειρες βιασμού είπε: «Δεν ξέρω τι έχει συμβεί, ούτε θέλω να το ψάξω και ούτε και με ενδιαφέρει». Εστιάζοντας στη συνεργασία της με τον Πέτρο Φιλιππίδη αναφέρθηκε σε μια εποχή που κάτι έχει συμβε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νεφέλη Ορφανού για Φιλιππίδη και Λιγνάδη: «Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό; Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πρωινό μας» παραχώρησε η Νεφέλη Ορφανού, η οποία αναφέρθηκε  στην εποχή που «καβάλησε» το καλάμι όταν πρωταγωνιστούσε στο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νεφέλη Ορφανού: Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό; Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις από τους Φιλιππίδη – Λιγνάδη

Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και τη Σοφία Ραφτοπούλου παραχώρησε η ηθοποιός Νεφέλη Ορφανού η οποία μίλησε τόσο για τον Πέτρο Φιλιππίδη όσο και για τον Πέτρο Λιγνάδη.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Νεφέλη Ορφανού: «Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό; Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις για Φιλιππίδη – Λιγνάδη»

Συνέντευξη στην εκπομπή Πρωινό μας και στη δημοσιογράφο Σοφία Ραυτοπούλου παραχώρησε η Νεφέλη Ορφανού. Η ηθοποιός, To άρθρο Νεφέλη Ορφανού: «Εγώ γιατί δεν υπέστην βιασμό; Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις για Φιλιππίδη – Λιγνάδη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»