Χώρισε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ λίγο πριν από τον αρραβώνα του: «Θέλω να είμαι ξεκάθαρος»

22:28 - 07/11/2022

Τίτλοι τέλους για τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ και την σύντροφό του, Νάνσυ λίγο πριν τον προγραμματισμένο τους To άρθρο Χώρισε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ λίγο πριν από τον αρραβώνα του: «Θέλω να είμαι ξεκάθαρος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Χώρισε λίγο πριν τον αρραβώνα; – «Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε»

Λίγο καιρό πριν, ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ δήλωνε ερωτευμένος και έτοιμος να κάνει το επόμενο βήμα στην σχέση του με την αγαπημένη του Νάνσυ, αν και οι δυο τους γνωρίζονταν μόνο δυο μήνες. Μάλιστα, τότε ο πρώην παίκτης του Survivor και make up artist είχε κάνει γνωστό πως θα ταξίδευε στο Λονδίνο προκειμένου να διευθετήσουν ορισμένα πράγματα για το γάμο τους που θα γινόταν το καλοκαίρι του 2023. Αυτό όμως φαίνεται πως δεν θα γίνει καθώς ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ «κατέβασε» από το προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram τις κοινές φωτογραφίες που είχε δημοσιεύσει με την Νάνσυ ενώ προχώρησε και σε ένα μήνυμα με αποδέκτες τους διαδικτυακούς του φίλους. Στο μήνυμά του, ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ αφ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Ακύρωσε τον αρραβώνα του στο Λονδίνο – «Πριν κάνω κάτι για το οποίο τελικά δεν είμαι σίγουρος»

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ ακύρωσε τον αρραβώνα του με τη σύντροφό του, Νάνσυ. Ο γνωστός make up artist μάλιστα διέγραψε από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram την κοινή τους φωτογραφία. Όπως αποκάλυψε ο ίδιος, εκείνος και η σύντροφός του έχουν τις διαφωνίες τους, ωστόσο, δεν θέλησε να αποκαλύψει περισσότερα. Μέσα από τα stories του στον προσωπικό του […] The post Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Ακύρωσε τον αρραβώνα του στο Λονδίνο – «Πριν κάνω κάτι για το οποίο τελικά δεν είμαι σίγουρος» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»