O Chris Evans είναι ο πιο σέξι άντρας για το 2022 – «Η μαμά μου θα είναι τόσο ευτυχισμένη»

09:36 - 08/11/2022

Ο Chris Evans λέει ότι προετοιμάζεται για πειράγματα από τους φίλους του για τον τίτλο του πιο σέξι άντρα που κέρδισε, αλλά ξέρει ότι η μαμά του θα το λατρέψει. «Είναι περήφανη για ό,τι κάνω, αλλά αυτό είναι κάτι για το οποίο μπορεί πραγματικά να καυχιέται» σημείωσε ο ηθοποιός. Ο 41χρονος Evans εξακολουθεί να προσαρμόζεται στον νέο τίτλο του PEOPLE’s 2022 Sexiest Man Alive και πρέπει να μιλήσει γι’ αυτό, αλλά ξέρει ότι αυτή η είδηση ​​θα ενθουσιάσει τουλάχιστον ένα άτομο: «Η μαμά μου θα είναι τόσο χαρούμενη», είπε. Είναι μια ηλιόλουστη φθινοπωρινή μέρα σε ένα αγρόκτημα έξω από την Ατλάντα, Γκάλας, όπου ο Έβανς κάθεται μπροστά στο τζάκι σε μια γραφική αγροικία. Αν και φαίνεται

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα