Σοφία Παυλίδου: Σοκάρει η κατάθεσή της για τον Μάνο Παπαγιάννη – «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό»

13:16 - 09/11/2022

Σοφία Παυλίδου και Μάνος Παπαγιάννης συναντήθηκαν σήμερα στα δικαστήρια μετά την αναβολή της εκδίκασης της υπόθεσης To άρθρο Σοφία Παυλίδου: Σοκάρει η κατάθεσή της για τον Μάνο Παπαγιάννη – «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παυλίδου: Σοκάρει η κατάθεσή της για τον Παπαγιάννη – «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό»

Οι δύο ηθοποιοί έχουν μηνύσει ο ένας τον άλλο για πρόκληση σωματικής βλάβης!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Συγκλονίζει η Σοφία Παυλίδου: Ο Μάνος Παπαγιάννης ήρθε ημίγυμνος και με έπιασε από το λαιμό

Στα δικαστήρια για την υπόθεση ξυλοδαρμού

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει η Σοφία Παυλίδου: Ο Μάνος Παπαγιάννης ήρθε ημίγυμνος και με έπιασε από το λαιμό

Στα δικαστήρια για την υπόθεση ξυλοδαρμού

Διαβάστε το στο tanea.gr

Σοφία Παυλίδου – Σοκάρει η κατάθεσή της για τον Μάνο Παπαγιάννη: Όσο ήμουν πεσμένη κάτω μου φώναζε «θα σε γα… παλ…»

Κόβει την ανάσα η κατάθεση της Σοφίας Παυλίδου για τον ξυλοδαρμό που έχει καταγγείλει ότι υπέστη από τον Μάνο Παπαγιάννη το 2018 όταν έπαιζαν μαζί στο θεατρικό έργο «Πετάει-πετάει». Οι δύο ηθοποιοί συναντήθηκαν σήμερα στα δικαστήρια για την εκδίκαση της υπόθεσης που είχε αναβληθεί τον περασμένο Μάιο. Δείτε αναλυτικά την κατάθεση της Σοφίας Παυλίδου, όπως μεταδόθηκε από την εκπομπή «Super Κατερίνα»: «Πάνω στη σκηνή λόγω του ότι δεν έκανα μια κίνηση και αναγκάστηκε ο κύριος Παπαγιάννης να τη συμπληρώσει μόνος του. Μετά το τέλος της παράστασης ανέβηκα στο καμαρίνι και μου είπε “Σοφία γιατί δεν έκανες την κίνηση;” Μου είπε “θα σου γ@@@σω ό,τι έχεις και δεν έχεις, δε θα μου κόβεις εμένα τις σκ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοφία Παυλίδου: «Ο Μάνος Παπαγιάννης ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος, με έπιασε από τον λαιμό και με πέταξε πίσω»

Η Σοφία Παυλίδου και ο Μάνος Παπαγιάννης συναντήθηκαν το πρωί της Τετάρτης στα δικαστήρια, για το περιστατικό ξυλοδαρμού στο θεατρικό έργο «Πετάει-πετάει». Οι […] The post Σοφία Παυλίδου: «Ο Μάνος Παπαγιάννης ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος, με έπιασε από τον λαιμό και με πέταξε πίσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Σοκάρει η κατάθεση της Σοφίας Παυλίδου για τον Μάνο Παπαγιάννη: "Ήρθε ημίγυμνος και με έπιασε από τον λαιμό"

Όλα όσα κατέθεσε σήμερα η ηθοποιός σχετικά με το βίαιο περιστατικό που έλαβε χώρα κατά τη διάρκεια της παράστασης "Πετάει πετάει" στο θέατρο Χυτήριο, το 2018.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Η κατάθεση «καταπέλτης» της Παυλίδου για τον Παπαγιάννη: «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό»

Σοφία Παυλίδου και Μάνος Παπαγιάννης συναντήθηκαν το πρωί της Τετάρτης 9 Νοεμβρίου στα δικαστήρια της πρώην σχολής Ευελπίδων, με αφορμή τις αλληλομηνύσεις περί ξυλοδαρμού. Διαβάστε περισσότερα gossipstory.gr Το άρθρο Η κατάθεση «καταπέλτης» της Παυλίδου για τον Παπαγιάννη: «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό» εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Σοφία Παυλίδου: Η κατάθεσή της για τον Μάνο Παπαγιάννη – «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό»

«Χτύπησα πάνω σε μια καρέκλα, ανέβηκε ο Καλυβάτσης, τον πήρε και τον κατέβασε κάτω» τόνισε η ηθοποιός – Διαβάστε την κατάθεσή της Σοφία Παυλίδου και Μάνος Παπαγιάννης συναντήθηκαν το πρωί της Τετάρτης 9 Νοεμβρίου στα δικαστήρια της πρώην σχολής Ευελπίδων, με αφορμή τις αλληλομηνύσεις περί ξυλοδαρμού. Το 2018 οι δυο τους συμμετείχαν στην ίδια θεατρική παράσταση με […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Σοφία Παυλίδου για Μάνο Παπαγιάννη – «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό», είπε στην κατάθεση της

Σοφία Παυλίδου και Μάνος Παπαγιάννης συναντήθηκαν σήμερα στα δικαστήρια μετά την αναβολή της εκδίκασης της υπόθεσης για το περιστατικό ξυλοδαρμού στο θεατρικό έργο «Πετάει-πετάει». Οι δύο ηθοποιοί έχουν μηνύσει ο ένας τον άλλο για πρόκληση σωματικής βλάβης, με την εκπομπή Super Κατερίνα να φέρνει σήμερα στο «φως» την κατάθεση της Σοφίας Παυλίδου. Τα όσα ισχυρίστηκε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Σοφία Παυλίδου: "Ο Μάνος Παπαγιάννης ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος, με έπιασε από τον λαιμό και με πέταξε πίσω"

"Μου είπε “θα σου γα...σω ό,τι έχεις και δεν έχεις, δε θα μου κόβεις εμένα τις σκηνές"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σοφία Παυλίδου: Η κατάθεσή της για τον Μάνο Παπαγιάννη – «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό»

Σοφία Παυλίδου και Μάνος Παπαγιάννης συναντήθηκαν το πρωί της Τετάρτης 9 Νοεμβρίου στα δικαστήρια της πρώην σχολής Ευελπίδων, με αφορμή τις αλληλομηνύσεις περί ξυλοδαρμού. Το 2018 οι δυο τους συμμετείχαν στην ίδια θεατρική παράσταση με τίτλο «Πετάει – Πετάει». Μετά τη μήνυση της Σοφίας Παυλίδου και ο Μάνος Παπαγιάννης είχε κάνει μήνυση εναντίον της για σωματική βλάβη. Μετά από […] The post Σοφία Παυλίδου: Η κατάθεσή της για τον Μάνο Παπαγιάννη – «Ήρθε ημίγυμνος, ξυπόλητος και με έπιασε από τον λαιμό» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Η Σοφία Παυλίδου καταθέτει: «Ήρθε ημίγυμνος και με έπιασε από τον λαιμό»

To πρωί της Τετάρτης 9 Νοεμβρίου ξεκίνησε η εκδίκαση της υπόθεσης ανάμεσα στη Σοφία Παυλίδου και τον Μάνο Παπαγιάννη, έπειτα από την τελευταία αναβολή που πήρε στις αρχές Ιουνίου. H υπόθεση θα εκδικαζόταν δύο φορές, καθώς πρόκειται για δύο ξεχωρίστές μηνύσεις, μια από την πλευρά της Σοφίας Παυλίδου και μια από την πλευρά του Μάνου […] The post Η Σοφία Παυλίδου καταθέτει: «Ήρθε ημίγυμνος και με έπιασε από τον λαιμό» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»