Πέτρος Καρσιώτης: Η εξομολόγηση για το σοβαρό πρόβλημα της υγείας του – «Φοβήθηκα πολύ»

14:06 - 09/11/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου, Super Κατερίνα και στη Μαρία Βλάχου έδωσε ο δημοσιογράφος του To άρθρο Πέτρος Καρσιώτης: Η εξομολόγηση για το σοβαρό πρόβλημα της υγείας του – «Φοβήθηκα πολύ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Πέτρος Καρσιώτης για το πρόβλημα της υγείας του

Συνέντευξη στην εκπομπή “Super Κατερίνα” και τη Μαρία Βλάχου έδωσε ο Πέτρος Καρσιώτης. Ο δημοσιογράφος μίλησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Ο Πέτρος Καρσιώτης για το πρόβλημα της υγείας του appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Πέτρος Καρσιώτης: Η εξομολόγηση για το πρόβλημα της υγείας του και τις θεραπείες

Ο δημοσιογράφος Πέτρος Καρσιώτης μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» για το πρόβλημα υγείας που όπως παραδέχεται τον τρόμαξε. «Πρέπει να μάθει ο κόσμος ότι ο,τιδήποτε παρατηρεί επάνω του, αμέσως να βρίσκεται στην καρέκλα του γιατρού. Έτσι έκανα κι εγώ. Παρατηρήσαμε ότι ήταν κάτι που θα μπορούσε να δημιουργήσει πρόβλημα. Ακολουθήθηκαν και ακολουθούνται θεραπείες. Φοβήθηκα πολύ. […] The post Πέτρος Καρσιώτης: Η εξομολόγηση για το πρόβλημα της υγείας του και τις θεραπείες appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»